CRAZY

Jak se mám zbavit chlupů na zádech?

Ahoj jsem holka je mi 14 a mám trošku chlupaté záda stydím se za to jít do plavek a všechno, chci jen poradit jak se toho mám zbavit ..bojím se že mě kvůli tomu žádný kluk chtít nebude přemýšlela jsem o lejzru ale to je moc peněz ta to nemůžu ..díky za odpověď :))

Nejlepší odpověď
anonym

na nic nesahej, nebo ty chlouopky budešš mít ještě delší, hustější, nech tak, jak je

Další odpovědi
terezie.k

No… řeknu ti jednu věc! Hlavně si to nějak nezkoušej holit..!! To by ti chlupy narostly ještě víc… A bylo by to ještě horší. 🙂 Si taková jaká si a taková zůstaň.! :))*

Krepy

Si taková jaká jsi. Ničeho se nezbavuj.
Doplňuji:
Znám spoustu holek co mají chlupatá záda a nikomu to nevadí.

bolak

Zkoušelas izolepu? Já tak dostávám chlupy z riflí, tak by to mohlo fungovat i na tohle.

Ale na zimu si to nech zase narůst.

zjentek

nech to tak, je to víc sexy, než chlupaté pradavky ,)
Doplňuji:
je tam překlep, však víš ..ale nemyslel jsem bradavice- k těm chlupy neodmyslitelně patří, jako třeba na záda ,)

A.d.a.m.

Pokud jsi přesvědčena, že chloupky nechceš, má smysl pouze depilace, např. voskem. Pokud bys místa pouze epilovala (holení), efekt by nebyl dobrý a velmi rychle by chloupky zase dorostly.

Mrkni třeba na http://www.no­vinky.cz/zena/styl/1185­21-depilace-cukrovou-hmotou-neboli-a-vydrzi.html

CRAZY

Děkuju ale všimla jsem si že to hodně klukům vadí a bojím se že mě za to budou odsuzovat…

anonym

no, aspoň poznáš, kdo za to stojí a kdo ne, uvědom si, že ty jsi ok, to oni jsou mimo

bolak

mně to nevadí, je to jako jemný vlásky..