Avatar uživatele
SirFisher

Jak se správně oholit

Ahoj, chci se zeptat, jak se správně oholit, nebo spíš chci tip, jak dosáhnout toho, aby pod kůží nezůstávali ty chloupky… Myslím tím že se oholím, ale pod pokožkou mi zůstanou černé chloupky a vypadá to divně…Nebo se to neděje? Díky za odpověď ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iwetax, iceT před 4400 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ondra07

Když už se chci fakt pořádně oholit, třeba na nějakou zvláštní událost, tak používám gel na holení, namažu se a žiletkou oholím, pak jsem úplně hladký a nic nejde vidět. Pěnu nepoužívejte, jedině gel.
Jiný způsob neznám :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Dříve se to dělávalo tak, že řádně napařená tvář se pečlivě vyholila břitvou / ne tou co se do ní zasazuje žiletka / Znovu se tvář vymydlila a znovu přeholila. Vyholení bylo dokonalé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Základ je ostrá žiletka. Nebo břit. A něco, co vousy změkčí.
Pod pokožkou zůstává zbyteček, ze kterého prostě vous roste. Něco tam zůstat musí. To bys jre musel, jako indiáni, vytrhat, aby tam nic nezůstalo.
Pokud budeš holit PO směru růstu, nebudou ti ani zarůstat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bičiště

Máš-li tmavé vousy,tak ten zbyteček vousku po holení bude vždy více vidět,než u toho kdo je světlý. Tento jev sebedokonalejším oholením nezmizí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fidel

Gel je opravdu lepší než pěna. Osobně využívám Gillette fusion – břit má 5 žiletek a je to pohodlné a kvalitní holení. Břitva je sice fajn tip, ale já bych se u toho podřezal.
Obecné pravidlo: čím více břitů, tím lépe, déle vydrží, ale jsou dražší).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek