SirFisher97

„Dokonalé“ oholení

Dobrý den, pro začátek bych chtěl říct, že jsem muž. Jak se mám „dokonale“ oholit (myslím obličejovou část), aby nebyly vidět zárodky vousů nebo co to je. Prostě aby to bylo „jako dětská prdelka“. Děkuji za případné rady. :)

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlepší , nejhladší a nejdéle vydržející oholení je klasickou břitvou, ne s tou co se do ní vkládá žiletka a následné přeholení. Nic dokonalejšího ještě nikdo nevymyslel

Další odpovědi
iceT

Otrhat,jak to dělali indiáni,ti měli taky tváře jak dětské prdelky.:-)

MichalTy

Celou dobu jsem ti chtěl pomoci, než jsi ovšem napsal „obličejovou část“. Kdybys potřeboval poradit s jinou částí, klidně piš do zpráv.