Miroslavst

Kdy se správně holit?

Kdy se má chlap správně holit? Ráno nebo večer?
Nemyslím tím, že by večer škrábal, ale kdy je to lepší a zdravější?
A jakou vodou? Teplou nebo studenou?

Nejlepší odpověď
dudu

Byl jsem poučen, že je dobré holit se dvakrát denně, večer pro manželku a ráno …, to už jsem zapoměl, asi pro svého šéfa.

Další odpovědi
quentos

podle mého skromného názoru je to lepší teplou (otevírá póry, takže člověk holí vousy snáze, zatímco studená póry stahuje a tím pádem se z nich pak budou vousy odstraňovat hůř); na denní době vůbec nezáleží. Ale stejně jakákoliv žiletka dráždí kůži, takže je důležité kůži po „zákroku“ dobře ošetřit nějakým uklidňujícím krémem nebo vodou po holení. My strojkaři stejně nedáme dopustit na suchou variantu a strojek ;{)=

mojitek

Lepsi je holit se po sprse,nebo po koupani-to je pokozka jaksi nacata,mekci a rozhodne smocit teplou vodou.Kremy jsou na nic, chce to poradne vypitralonovat-tim se zabrani infekci a kraaasne to voniii. To MY ziletkari muzeme takhle zasvecene radit 😉

Michal

Jedno přísloví říká večer pro ženu,ráno pro společnost.Ostatní je na Vás.

Kamarád

Doporučuji holit se ráno a teplou vodou.A zdravější není nic.