Kelt

Které holení je nejlepší?

Jedná se o oholení tváře. Co je lepší používat, aby tvář byla co nejdéle hladká? Elektrický strojek vibrační nebo frézový, plastový nástavec s jedním nebo více břity, speciální krém. Máte s tím zkušenosti, nebo je to individuální záležitost?

Odpovědi
quentos

Kdyby byl jeden holicí prostředek jednoznačně nejlepší, výrobny těch ostatních by už zkrachovaly. Každému vyhovuje něco jiného – já si např. nemohu vynachválit frézový strojek – , ovšem „aby tvář byla co nejdéle hladká“, na to je odpověď asi jednoznačná, Indiáni to dělali depilací, kdy každý fous rovnou vytrhli i s kořenem.

Drap

Nejšetrnější a nejhladší oholení je břitvou s následným přeholením. Doposud tento postup nebyl ničím překonáín

ferinecek88

asi záleží na citlivosti pokožky. otec třeba měl po el. strojku vyrážku,tak používá žiletku

Pepa25

Neporadím, mě holení tak nebaví, že jsem s tím přestal … Pravda, občas vousy musím zastříhnout (mám elektrický zastřihovač vousů), jinak bych asi vypadal jak ZZ Top 🙂

quentos

podle toho avataru to moc nevypadá ;{)> mě holení taky nebaví, ale co holt můžu dělat – zarostlej se sám sobě nelíbim a ženskejm asi taky ne ;{)>