Avatar uživatele
Kelt

Které holení je nejlepší?

Jedná se o oholení tváře. Co je lepší používat, aby tvář byla co nejdéle hladká? Elektrický strojek vibrační nebo frézový, plastový nástavec s jedním nebo více břity, speciální krém. Máte s tím zkušenosti, nebo je to individuální záležitost?

Zajímavá 0 před 3366 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Kdyby byl jeden holicí prostředek jednoznačně nejlepší, výrobny těch ostatních by už zkrachovaly. Každému vyhovuje něco jiného – já si např. nemohu vynachválit frézový strojek – , ovšem „aby tvář byla co nejdéle hladká“, na to je odpověď asi jednoznačná, Indiáni to dělali depilací, kdy každý fous rovnou vytrhli i s kořenem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nejšetrnější a nejhladší oholení je břitvou s následným přeholením. Doposud tento postup nebyl ničím překonáín

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ferinecek88

asi záleží na citlivosti pokožky. otec třeba měl po el. strojku vyrážku,tak používá žiletku

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Neporadím, mě holení tak nebaví, že jsem s tím přestal … Pravda, občas vousy musím zastříhnout (mám elektrický zastřihovač vousů), jinak bych asi vypadal jak ZZ Top 🙂

před 3366 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

podle toho avataru to moc nevypadá ;{)> mě holení taky nebaví, ale co holt můžu dělat – zarostlej se sám sobě nelíbim a ženskejm asi taky ne ;{)>

před 3366 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek