alex.agent

Jaký máte pocit na to, když si holka oholí hlavu do hola?

Jaký máte pocit na to, když si holka oholí hlavu do hola?
Ještě se chci zeptat jestli je správně „do hola“ nebo se píše „dohola“.
Jinak jsem kluk a můj názor je že se mi to nelíbí, holka má mít krásné dlouhé vlasy. Ne? :)

Děkuji všem za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
Deli

Nějak si toho nevšímám / nevadí mi to

Nevadí mi to. I holka s oholenou hlavou může být krásná. Některé ovšem jsou odporné. Já jsem jako holka měla vlasy do pasu a hodně kluků je na mne obdivovali, asi to tak má být. Teď už nosím kratší sestřih, vlasy už nejsou tak kvalitní, jako bývaly. Moc se mi ale líbí naše nová krátkovlasá miss.

Další odpovědi
briketka10

Je to hezké

líbí se mi to a nevadí mi holky ani s ježkem ani s holou hlavičkou
já taky dřív nosila vlasy na ježka, kdybych mohla nechám se tak
znovu ostříhat, jenže mám menší plešku a dlouho mi to nehrozí až
budu stará a všechny vlasy mi vypadaj pak dosáhnu svýho cíle :))

M.

Nějak si toho nevšímám / nevadí mi to

Doplňuji:
To je individuální. Každý člověk má jiný tvar lebky, tím pádem každému sluší také něco jiného. I když osobně preferuji dlouhé vlasy, tak jak tu již psala přede mnou, nová Misska se mi líbí snad nejvíc ze všech, co kdy byly zvoleny.

Damiana

Je to odporné

Odporné bych přímo neřekla, ale nelíbí se mi to.
Evokuje mi to nemoc nebo koncentrák. Obojí smutná záležitost. Vypadá to nezdravě a nežensky. Navíc – pokud k tomu není důvod a žena má hezké, zdravé vlasy, přijde mi to jen jako zbytečná rebelie. Osobně neznám ani jednoho rozumného muže, kterému by se to líbilo.

iceT

Nějak si toho nevšímám / nevadí mi to

Když má hezký tvar lebky,tak je i sestřih nakratičko pěkný,ovšem pokud je hlava šišatá,tak to moc pěkné není.Zas taky nemůžeš vědět co kterou holku vede k tomu,aby měla ultrakrátké vlasy,osobně jsem ve svém okolí snad nezaregistrovala ani v minulosti holku úplně dohola.
Píšeš holka má mít dlouhé vlasy,o ženách v určitém věku to neplatí?Osobně jsem pro kratší vlasy,víš kolik práce s nimi ubyde a jak jsou krátké vlasy praktické?

anonym

Je to hezké

Nedávno jsem holohlavou slečnu potkala ve městě. Měla krásnou hlavu, takže jí to i bez vlasů moc slušelo.
Jaké má mít (nebo nemít) dívka vlasy, na to panuje spousta názorů. Pokud to některé sluší takto, proč se bránit takovému úletu. Na Moravě kamarádka nosila léta dost krátkého „ježka“. Když si na důchodě nechala narůst delší vlasy, neslušelo jí to.

zjentek

Je to hezké

dohola je f pohodě ..ale říkej raději „jaký máte pocit z toho“, to zní líp česky ,)

anonym

Nějak si toho nevšímám / nevadí mi to

Doplňuji:
Co by mi na tom taky mělo vadit, žejo? Když se to holce líbí, tak co? Jiná věc je, když o vlasy příjde, třeba ze zdravotních důvodů. Nakonec i já jsem měla tak asi menší čtvrtinu hlavy bez vlasů, to když za mnou vyšlehnul plamen z kotle, ostatní vlasy byly do pasu a pak nic, tak jsem musela dlouho maskovat, ale pak jsem si řekla, že z toho udělám přednost a srovnala jsem to strojkem, bylo to u ucha, tak jsem to tam tím strojkem drtek objela a basta, vlasy dorostou, horší jsou ty jizvy na tváři

led

Nějak si toho nevšímám / nevadí mi to

Sú dve možnosti
1 – pokiaľ je to jej dobrovoľné rozhodnutie, náš názor ju aj tak nezaujíma
2 – pokiaľ k tomu bola prinútená nedobrovoľne okolnosťami, zdravím, násilne, prajme jej skoré dorastenie vlasov a nekochajme sa pohľadom na jej utrápenú hlavu.

Takže je úplne jasné, že náš pocit krásy v tomto prípade je úplne nezaujímavý.
Idol ženskej i mužskej krásy sa stáročiami ľudských dejín menil, od Věstonickej Venuše, cez Monalísu, Elizabeth Taylor, Twiggi až po súčasné idoly, menil sa prirodzene i štýl odievania, účesov.

Je to hezké

Sarrow

Nějak si toho nevšímám / nevadí mi to

Už dlouho jsem neviděl Vendetu :)

No, pokud ta holka je krásná od přírody, tak proč ne, ale radši mám mikado ;)

anonym

Je to odporné

Frofo

Je to odporné

.anezka.

Nějak si toho nevšímám / nevadí mi to

Derekcoudy

Hledám slečnu která by se nechala oholit buď nástavcem nebo úplně dohola najde se tu taková správně ujetá holka která se neřídí tím co říká okolí ale má vlastní hlavu a kde do všeho po hlavě pokud ano napiš na email:kadernik­dodomu@seznam­.cz