Avatar uživatele
BurTon

Holit si nohy?

Ahoj.. jsem kluk je mi 15 let. chci mít haldký nohy, ae nebaví me si je furt holit… co by jste me doporučovali?? ae 100% je nehci mít chlupatý… moc díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5089 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucimia

Myslím, že muži mají mít chlupaté nohy a ani by se mi nelíbil muž s hladkýma nohama!!! (Stejně tak jako je to mužskýma rukama – oholené neee. Brrr!) Nehol se a máš klid.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nech si udělat dřevěný a vem je lakem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hambac

Zase jedna oběť kosmetického průmyslu. Použij něco, po čem na dotčeném místě padesát let ani tráva neroste. Ve Spolaně Neratovice by ti mohli dát tip.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ak sa cítiš lepšie s oholenými nohami, kľudne si ich ohol alebo vytrhávaj chlpky. Prípadne si kúp depilátor. Ak chceš používať „chémiu“ radšej sa poraď v kozmetike. Z toho, že ti niekto bude nadávať do homosexuálov, si nič nerob, mnoho športovcov i tanečníkov si holí nohy i pod pazuchami a pritom sú to normálni plnohodnotní MUŽI.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

JE ROZDÍL,JESTLI SE CHCEŠ JEN ODLIŠOVAT A NRBO MÁŠ OSOBNÍ POCIT,ŽE JSI HOMOSEXUAL

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Tak si chlupy trhej jako holky. Nebo můžeš použít krémy, jsou běžně v drogerii. Trhání vydrží déle.
Depilace, epilace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Zdá se, že je zde plno lidí poněkud ze starší generace. Když jsem byl na fotbale se svým 16.letým bráchou a jeho spolužáky, tak jsem ve sprše zjistil, že jsou VŠICHNI oholení a někteří i zcela vyholení. Předpokládám, že všchni homosexuálové nebudou… Časy se mění…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sobol

Mno, jestli chceš mít opravdu na dlouho pokoj zkus laser, je to sice drahý, zvlášť na tak velký ploše jako jsou nohy, ale pak ti už chlupy nikdy nevyrostou, problém nastane jestli v budoucnu změníš názor, ty chlupy už nevrátíš. Uvědom si, že čim víc si je budeš holit, tím víc budou tvrdší a tmavší (nikoli hustší).

2atriplex: Ono vyholený rozkrok je super při sexu (jednou to zkus pokud nejsi naturalista), ale to peklo když to dorůstá… ☹ Radši jsem toho nechal. Holky, vůbec vám nezávidím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Betynka

jáse ptám ptoč chceš mít oholený nohy!! Kuli holce nebo proč… K čemu ti to bude vypadat jako.-.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek