BEAES

Nová Miss- líbí se Vám???

Dvali jste se na volbu Miss a hlasovali jste?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já jsem se původně na MISS koukat nechtěla, ale jak jsem šla kolem telky a uviděla jejich úkoly (pojídání červů, krmení krokodýla, krmení tygra apod.) zakoukala jsem se a koukala dále. Zvolená MISS 2010 nebyla vůbec můj typ a vůbec se mi nelíbí. Byly kolikrát zvoleny mnohem hezčí. Také jsem fandila MISS World ČR Veronice Machové, která ale bohužel nezvítezila. Nehlsovala jsem. Jak říká ReHu-raději pošlu SMS nebo DMS pro postižené děti nebo dětem bez rodičů. Utrácet za takové hovadinky nemá smysl.

Další odpovědi
afro.minerva

No, teda myslím, že nic moc. Jindy bejvají daleko hezčí.

Sice se na MISSky nekoukám, ale tentokrát jsem kojila a nemohla jsem hned k ovladači, takže jsem se na to začala koukat a nakonec jsem se koukala dál. Můžu prohlásit, že to byla teda fraška nejtěžšího kalibru. Když začali s těmi disciplínami ala „faktor strachu“, tak už to mi připadalo uhozené. Jedna sní trošku syrovýho vejce a druhá skáče padákem. Opravdu vyrovnané… Ale to je jinak jedno. Ty slečny mi nepřipadaly zas až tak krásné, jak by asi měly být. Další byl ten Van Dame. Teda, my nemáme dostatek osobností, takže sem musíme tahat někoho ze zahraničí. Moderátor mi připadal jako hovňousek. Jinak se zdálo, že se jedná hlavně o propagaci našeho průmyslu a hlavně sklářství, ale řekněme. Líbila se mi teda nová verze písničky od Karla Kryla „Anděl“, ale tím to asi zkončilo. Navíc mi ty uchazečky kolikrát přišly nějaké přihlouplé. Prostě děs. Dojatá jsem byla z té slovenské zpěvačky a slovenského repera. To nemáme český rep pro ČESKOU MISS, nebo jak? A nejlepší byl Chodůr, když krákal anglicky a nebyl schopný krákat alespoň tak, jak mu zobák narost. Navíc se nám to nějak v polovině jeho písničky zaseklo a asi minutu obraz stál. Nevím, jestli to bylo jenom u nás. Je fakt, že ty dvě, co to vyhrály byly asi nejhezčí, ale ani ty korunky nebyly teda fakt nic moc. Jindy bejvaly daleko lepší, hezčí a větší. Ceny byly nějak méně hodnotné, ale řekněme, je krize. Nakonec opravdu nedostala ani jedna ani kytku. No to je fakt úroveň. Hlavně, že moderátorovi Van Dame odkopával z hlavy flašku od piva. No děsná úroveň. Prostě, jak jsem na tu naší pakárnu jménem volba královny krásy koukala, tak jsem si říkala, že tady je teď fakt vidět, jak jsme nasprostý prodejný „kur.y“ a ani se za to nestydíme. Doufám, že je kritika rozcupuje.

A ne, nehlasovala jsem. Strkat peníze nějakýmu zazobanci z Novy, aby se měl ještě líp jenom proto, aby se vybrala nějaká MISSka, to mě fakt moc nebere. To bych radši ty peníze poslala někam jako DMS na charitu. Tam je to přínosnější. Stejně bude příští rok zase jiná. Je to pořád dokola.

Miroslavst

Tuto otázku jsem pokládal za nějakou chvíli po skončení miss, jelikož jsem ji neviděl. viz odkaz: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dnesni-nova-miss Jako pořad tohoto tipu nesleduji a jediné co by mě zajímalo je jak vypadají-prostě pohled chlapa.
Nelíbí se mi jedna věc a to jak jsou nastrojené, jak stojí rovně jak prkno, hlavu drží vzpříma, odpovídají velmi slušně.
Abych se přiznal, byl jsem v obýváku a tak jsem zahlédl kousek. Bylo to jak šla krmit krokodýla. Tak tu bych zvolil (byla to myslím 12.) „Si děláš prdel ne?“ řekla redaktorovi, který ji sdělil, že půjde za krokodýlem. Prostě byla přirozená. Pak jak stála na tom molu nafintěná a zase vzpřímená, úsměv, slušná slova… to už nebyla ona.
Z obrázků na netu jsem si řekl, že asi hezká byla ta miss world a nebo internet, ale nějak moc jsem to nezkoumal.
Hlasovat? Ne to nedělám. Škoda peněz.
Takže asi tak.

Miky&Miky

nelibi se mi ,byvali krasnejsi…ze by nebylo z ceho vybirat…urcite ne..tolik krasnych zen je

anonym

Ja jsem hned na zacatku po predstaveni divek prepla,to v nasi ulici bydli devcata rozhodne hezci,nevim,jak je mohli poslat do finale no ale byli tam,ta adrenalinova soutez se nepovedla,des,pan HEREC se ocividne bavil,nejlepsi bylo opravdu tento program ozelet.

anonym

jelikož já měl ovladač vedle sebe,tak když jsem zahlédl,jak jednu houpají na tom obřim kyvadle,tak jsem to hned přepnul,jak to dopadlo jsem zjistl asi před hoďkou na netu,můžu říct,že ty dvě se mi docela líbily,ale jak říkám, ostatní jsem ani neviděl.Od určité doby,ještě za pana „Zapletala“ jsem k tomuto druhu pořadu získal určitou averzi,zkrátka ho nemusím.

ReHu

Víc se mí líbí Miss Veronika Machová. Jitka Válková má pěkné zoubky, takové trošku upíří, doufám, že si je nechá opravit.
A – nehlasovala jsem. Připadaly mi všechny na „jedno brdo“. Raději pošlu DMS na kuře.

Lucimia

nedívala jsem se, ale viděla pak ukázky z přenosu a miss, co vyhrála není špatná… Sice bych vybrala asi jinou, ale mohla být horší..