Muqaraga

Otázka pro ženy, jaké preferujete vlasy u mužů?

Myslím tím jestli přírodní (jen umyté) bez žádných přípravků nebo právě vlasy s použitím laku, gelu, vosku apod.
Které máte u mužů raději? Otázka spíše pro ženy:-))

Nejlepší odpověď
Irisa

Jestli tě to vážně zajímá… nesnáším nagelovaný frajírky. Když chlap o sebe pečuje příliš, už to není pravý chlap (subjektivní názor, tak se se mnou nehádejte)

Další odpovědi
ivzez

Preferuji muže, kteří se nezajímají o to,
jaké vlasy u mužů ženy preferují.

[Přestože se to někomu nemusí na první
pohled zdát, odpovídám na otázku.]

BENYTA

Mám na dnešní dobu dost úchylný vkus – čím delší,tím lepší…prostě a jednoduše,miluju HIPPIIES-z toho jsem pryč…Sice to je pouze v mých snech a představách,ale pořád věřím,že se můj sen stane skutečností.že najdu toho svého milovníka psů a všech zvířat…

ptáč

Musíte preferovat pleš až po ramena, bez leštících vosků, gelů pro fajnovky. To abyste si vychutnaly extázi v sexuálním styku trvajícím celou noc. Protože milujete obsah, ne formu.