veru.vikt

Jaké jsou ideální míry u mužských modelů?

U žen je to výška 173–185cm a míry 90–60–90, ale jak je to s muži? A vůbec, jaké jsou celkové požadavky (třeba i věk)?
Doplňuji:
Než odpovíte, můžete si alespoň přečíst, na co se ptám? Že je to výmysl vím, taktéž míry 90–60–90 u holek nepovažuji za ideální a připadají mi jako vychrtliny. Krása je samozřejmě subjektivní.. Ale prostě mě zajímá, jaké mají modelingové agentury u mužů požadavky…

Nejlepší odpověď
mosoj

Já bych řekl, že určitě vzhled. Důležité jsou ale také „dlouhé“ prsty a „široká“ ramena.

Další odpovědi
anonym

To si vymyslela společnost. Kdo není spokojen se svým tělem, je nespokojen s plno věcmi.
Nejsem dokonalý, ale hlavně jsem spokojen se svým tělem i v procesu stárnutí, takže mám vnitřní klid a rovnováhu.

zjentek

Na mužských molech vládne velikost číslo 50, to znamená míry 100 (hrudník) – 76 (pas) – 82 (boky). Stejně jako v případě modelek jsou preferovány spíše chlapecké figury. Zatímco ideální míry lze ještě spočítat, krásu obličeje v číslech a grafech vyjádříte jen stěží. I když se o to celá řada vědců pokoušela..

Zdroj: http://zeny.e15­.cz/clanek/sex-a-vztahy/hleda-se-ideal-muzske-krasy

iceT

http://www.fo­totest.cz/faq­.php

anonym

Nejčastější otázky začínajících modelů.
Jaké jsou požadavky na to, abych se mohl/a uplatnit v modelingu?
Především je to výška, u dívek od 174 do 180 cm, konfekční velikost 36 – 40, velikost podprsenky 75 až 80 A,B,C. U mužů pak výška 183 – 188, konfekční velikost 50 – 54, košile 41 – 43. To z důvodů, že firmy, které připravují své módní kolekce na přehlídky a fotografování, vycházejí z určitých norem mír modelek a modelů. Pokud tyto míry nesplňujete, oblečení Vám nepadne. Ideální věk je 14 – 25 let u žen a 19 – 30 let u mužů. Je jasné, že tyto požadavky jsou jakousi nornou, že existují i výjimky, ale nelze pak očekávat příliš práce. Míry však nestačí. Je důležité mít pohybový talent, tvůrčí vlastnosti, schopnost příjemně vystupovat, umět se správně představit. Doma si trénujte před zrcadlem úsměv a různé výrazy. Musíte mít talent a vůli zabojovat o zakázku. Pokud jste nevýrazná osobnost, nikdo si Vás nevšimne.

Zdroj: http://shampo­oons.wordpres­s.com/

bolak

90–60–90? tak to máme podobný iq-délka přirození-vyklenutí pupku

cynique

Ideální míry nejsou, spíš požadavky.
Ne-porno: Pekáč buchet, bicáky, umyté vlasy.
Porno: Pekáč buchet, bicáky, umyté vlasy, 18+ (let i cm).