chcivedetvic

Pánská sexy vůně která sundá kalhotky?

Poraďte mě prosím sexy pánskou vůni po které jdou ženy „do kolen“ a za kterou se otočí. Prostě babolap.

Nejlepší odpověď
Coldy

Něco co každou ženu zaručeně pošle do kolen? Chloroform. :)

Ale teď vážně – nic takového neexistuje, protože každá žena je jiná a líbí se jí něco jiného. Jedna nedá dopustit na slaďoučkou vanilkovou vůni, jiná bude mít radši lehkou sportovní vůni citrusového ovoce, další bude preferovat dřevěnou vůni cedru a čtvrtou bude jakýkoliv parfém odpuzovat – tj. ne abys smrděl, ale bude stačit pokud budeš čistě vymydlený.

A navíc záleží i na tobě – ne každý si může dovolit nosit třeba to, s čím má třeba kamarád velký úspěch… Tj. zajdi na net. Vytipuj si několik různých druhů vůní a objednej vzorky (cca 10–30kč /ks). Ty posléze vyzkoušej. To že ti něco bude napoprvé vonět stejně nevadí – jako se vším – nos si musíš vytrénovat. Nejlepší je si nechat poradit od kamarádek. Když nejsou kamarádky, tak aspoň sestra, sestřenice apod. Pokud si necháš radit od matky, tak to už tak dobře nefunguje, protože je to prostě jiná generace.
Doplňuji:
Ale třeba chceš aspoň trochu nasměrovat, takže tady máš to co mám doma. Prakticky nosím jenom Issay Miyake na běžný nošení a Bosse když jdu ven. Čas od času obměním Gabbanu a Armaniho. Ty spodní tři prakticky nepoužívám – taky to byly všechno dárky a nosím je jen, když se s tím, kdo mi to dal vidím. Jaguar je levnej a chemickej, jak průměrná vůně od Vietnamců to nenosím vůbec, ale je mi to líto vyhodit, Carolina Herrera 212 VIP je zas výrazná jak… připadá mi to, jak vhodná vůně pro gigola a Zino se zase dle mě hodí k typickému podomnímu prodejci – čtyřicátníkovi v obleku s rostoucí pleškou. :)

Hugo Boss Boss Orange Man
Giorgio Armani Acqua di Gio pour Homme
Dolce Gabbana The One Sport

Issey Miyake L´Eau D´Issey pour Homme

Davidoff Zino
Jaguar New Classic
Carolina Herrera 212 VIP

Další odpovědi
pondělí

Nejpřitažlivější vůně pro ženy je čistota a přirozenost,v mozku ženy pracuje chamický vyhodnocovač a můžeš se zasmradit čimkoliv jakkoliv drahým,ale žena rozezná co je pro ni příjemné a vzrušující
Prostě to ber tak,že rozmnožování,je živočišný zákled a po tisíciletí se nedá ošidit

Agneta

Babolap není vůně, ale navázání kontaktu pohledem, dále navázání konverzace – a tam udělá chlap často chybu, a to vidím i v psané konverzaci, takže doporučuji doplnit „patřičné“ vzdělání :DDD

setapouch

Zenske to priznavaji jen oklikou – pocit bezpeci, ze nas hycka… proste chteji velky balik na uctu, to je nejlepsi afrodiziakum.

iceT

Když si budeš myslet,že je některá vůně sexy a bude vonět tobě,neznamená to ještě,že taky bude vonět ženám.
Kdysi jsem svému příteli darovala jeden parfém,jmenoval se You2 nebo tak nějak podobně a ten mě do kolen opravdu dostal.Akorát se už si nedá sehnat.

arygnoc

pre ženy je najsexi vôňa vôňa peňazí.

:-Q

Cuketka

Asi jsi chtel odpoved jaka vonavka voni zenam nejvice a ne smusku veci okolo. Tak Jak pisi ostatni, je to hodne individualni. Jsou i zeny, ktere to neoceni vubec, na me ale kvalitni vonavka pusobi spolehlive. Konkretne jsou to napr. Spicebomb/Viktor Rolf, nebo Giorgo Armani Emporio Armani/He. Hlavne ale vzdy plati, radsi zadnou nez lacinou.