Odpovedi18

Jaký je rozdíl mezi Giorgio Armani a Emporio Armani?

Odpovědi
marci1

Giorgio Armani – luxusní dámská a pánská móda, která je dostupná pouze ve značkových prodejnách a vybraných luxusních buticích.
Emporio Armani – značka dámské a pánské módy, která se zaměřuje na poslední módní trendy. 🙂

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Armani

annas

Giorgio Armani je italský módní návrhář a podnikatel. Jde o jednoho z nejznámějších světových módních návrhářů, který se dokázal postupně prosadit prakticky ve všech oblastech módy. Jeho největší přínos v oboru je mu ale připisován zejména v oblasti pánské módy.

Založil Giorgio Armani SpA , italský luxusní módní dům . Navrhuje, vyrábí, distribuuje a prodává kožené zboží, boty, hodinky, šperky, kosmetiku a vybavení domácích interiérů . Značka uvádí na trh tyto výrobky pod několika značkami:

  1. Giorgio Armani je špičková značka specializovaná na pánské a dámské konfekce, doplňky, brýle, kosmetiku a parfémy. Zboží je k dispozici pouze v butikách Giorgio Armani, prodejnách specializovaných oděvů a stejně jako v některých vybraných obchodních domech. Logo je zakřivené „G“ doplněné o zakřivenou „A“, která tvoří kruh.
  2. Emporio Armani je druhá značka rodiny Armani, která se zaměřuje především na trendy a módní novinky a rozesílá je do butiků, které jsou v mnoha městech na světě..

Obětyto značky jsou jedinou značkou “ ready-to-wear”, kterou navrhuje sám Armani a každoročně pak oslovuje Milánský týden módy,

Kromě módy a oděvů jeho firmy vyrábějí také brýle, parfémy, podnikají i v hotelnictví a gastronomii.

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Armani

Kepler

Asi každý nosí jiné hadry. Ten z chudší z bráchů zřejmě nakupuje u Bosse:-))

manas88

No řekl bych, že Emporio vyrábí jen hodinky https://netob­chodak.cz/empo­rio-armani/514206-emporio-armani-ar11255.html ? :D ale taky jsem nad tim tápal. Zrovna jsem si chtěl koupit nějakej parfém. Voní vám to? Oplatí se vůbec za tu cenu?

Kepler

Dělal jsem si srandu. Georgio Armani je zakladatel značky, později začal prodávat pod několika dalšími. mmj. i Emporio Armani.