annas

Kdo se snáz vyrovnává s šedivými vlasy?

Jen 12 % lidí přiznává šediny. Ženy berou šediny u mužů jako jednu z deseti nejatraktivnějších věcí. A platí to i naopak?

Co si o tom myslíte vy?

Nejlepší odpověď
mosoj

Když se mi žena líbí musí být nenalíčená a nepřikrášlená. Mírným přilíčením se již jenom může přikrášlit, Naopak ne. Takže pokud se mně bude žena líbit, bude to i s těma
šedinama. Toto jsem preferoval a preferuji celý svůj život.

Další odpovědi
rynek878

Já jsem u žen nikdy neřešil šedivé vlasy,spíše to trapilo je.Chodím k jedné paní doktorce,které je kolem 40 ti let a je prakticky celá šedivá s náznakem pozůstatku černých vlasů,je nakrátko ostříhaná,mírně vlnité vlasy,opálená,štíh­lá a velmi sexy.
Chlapi až na vijímky,šediny vůbec neřeší,ale těch vijímek nějak přibývá.

vagra

Souhlasím s Mosojem a dodávám,že k tomu poznání, dojde muž až v určitém věku.
Někdo dříve,někdo později pozná,že na barvě vlasů nezáleží.
Vůbec tím neprosazuji myšlenku,že by se žena nemusela o sebe starat!Naopak.
Ale nic by se nemělo přehánět!
Co v šedesáti s chemickou černovláskou,se kterou si budete moci povídat jen o nových trendech v barvení vlasů?
/Sám mám šediny už asi dvacet let a nestydím se za ně/

led

hovorí sa, že šediny sú príznakom múdrosti a staršieho veku. No, ale neviem, prečo si ich teda muži aj ženy zakrývajú, ako by sa za ne hanbili. Mám šediny a nehanbím sa.
ináč v poslednej dobe i veľa mladých má začínajúce šediny, že by to bolo dobou?

anonym

Zcela jistě muži.
Ono je to kompenzováno tím,že existuje nesrovnatelně víc Kojaků,než Kojakyň.

Čarodějnice

Je mi 45let jsem šedivá skoro bílá a neřeším to je něco co by se za to člověk stydět vůbec neměl.

BEAES

Napak určitě ne, z mých poznatků je to projev toho, že se žena o sebe nestará a je jí její vizáž fuk. Šediny také přidají pár let navíc. Muži jsou v tomhle ve výhodě.