Nanami

To si to obočí holí?

Dobrý den , tady http://www.you­tube.com/watch?v=la_mM2X­Ihuo v 0:46 můžete vidět že si to obočí namejkapuje a přemaluje..jaktože má to obočí tak krátký ? to si to oholí? já bych to taky docela chtěla 😁 (cosplaye)
jenže kdybych si to oholila žiletkou, nerostlo by mi to obočí všude tam kde ta žiletka ‚projela‘ ?

PS: věřím že by se tu mohlo objevit ,,to je hrozný" ,,proboha nedělej si to je to hnus" apod. …radši to ani nepište prosíím -.-
Doplňuji:
Oh, velice děkuji za radu to sem vážně nevěděla (-_-)'' jenže si ho asi těžko vytrhá tak, že ho má tak nehorázně krátký

Nejlepší odpověď
Drap

Obočí se většinou upravuje vytrháváním.

Další odpovědi
zjentek

a co když to obočí vytrhala úplně všechno, hmm?
Já ho mám taky nehorázně krátký, ale to sem nepatří ,)
k té žiletce: představ si, kdyby obočí dorostlo všude tam, kde ta žiletka "projela ..to bych asi po čase nechtěl vidět ty ženský zadky

anonym

myslím, že má obočí holené a tetované, pak je snadnější si jej zamaskovat, v některých videích má obočí dorostlé i přes tetování

iceT

Pokud si na obličej nakydáš asi tak kilo správného make-upu,tak zakryješ kde co,i to obočí.třeba tady http://www.you­tube.com/watch?v=wp5i­y5JJqDA
a tady ten frajer,na tom je taky vidět obočí velice zamalované,ale by těžko v civilu chodil s oholeným obočím.
http://www.you­tube.com/watch?v=1kFspCJ­7aSo

mosoj

Je mně úplně fuk co si se svým obočím uděláš.

Ono se to také asi musí umět, jako všechno.

To jsem já

Když si vytrháš celý obočí, může se ti stát, že už ti nikdy žádný nenaroste (stalo se to několika mým známým) nebo ti může třeba narůst opravdu jen kraťounký. Jo, kdyby slečna z videa měla obočí naprosto světlé jako já, tak ho nemusí trhat, ani holit, ani přemejkapovat a rovnou si může nakreslit obočí nové.

bububabu

Být tebou tak si na takové procedury s obočím dám veliký pozor. Obočí hodně mění tvář a nyní jdou internetem velice posměšné fotografie dívek kterým se to nepovedlo.

Zdroj: http://www.smosh­.com/smosh-pit/photos/25-worst-eyebrow-fails

anonym

I pro běžné líičení se obočí vytrhává (pinzeta nebo voskové depilační pásky) a upravuje do požadovaného tvaru, nebo vyholuje. Pokud se vytrhá i s kořínky – depiluje (což je málo pravděpodobné, protože právě obočí drží dost pevně a každý chloupek má tendenci se spíš přetrhnout), tak by dorůst nemuselo. Po oholení žiletkou doroste.
No a jinak máš pravdu, ačkoliv je to hellowinské líčení, je to pěkný hnus. Šokují mne děvčata, která ze sebe zcela dobrovolně vytvoří takovéhle můry.

panxnotdead

No to je humus, opravdu inteligence si ho oholit a pak namalovat.

Ann Kayro

Já mám taky malé obočí, vyholené žiletkou, normálně ti doroste :D