izie999

Správné obočí

Co myslíte,že je lepší husté obočí nebo je pár chloupku?Jak se to líbí na ženách (mužích) vám?

Nejlepší odpověď
ReHu

Ani husté, ani pár chloupků.
Vždy se mi líbila tzv.zlatá střední cesta a je to i dnešní trend.
Obočí přirozené, upravené do tvaru. Pokud je příliš rozrostlé, tak zúžit, ale ne moc.
Na mužích asi trhání obočí obvyklé moc není, ale pokud by měl obočí extrémně huňaté a dlouhé, pak si myslím, že menší úprava neuškodí. Třeba jen trochu nůžkami ostříhat to přebujelé.

Další odpovědi
anonym

to zalezi na tom jaky mate tvar tvare a oci,nekomu slusi hustejsi oboci,jinemu jen linka,muzi to asi moc neresi

Jahoda

Já mám obočí střední velikosti. Líbí se mi to. Jinak, jak je zmíněno, u mužů vytrhávání obočí není časté. Jak napsala kolegyně: Menší úpravy ano, ale ne do extrémů.

roxy52

Mě se líbí takové normální.Pravda je že některý ženský si tam udělají takový hokejky,že to je opravdu k pozamyšlení,jes­tli vůbec mají doma zrcadlo.

straširybka

jak u koho, mě se líbí střed, také to mám, ale někomu sluší „linka“ samozřejmě hezký tvar, ale prostě užší a někomu sluší hustší, třeba tmavovlasým opáleným ženám, je to různé, ne všem zase třeba sluší předepsaný tvar…

led

zlatá stredná cesta – ano
brežnevovské obočie nemám rada, ale za to nemôžu, je to geneticky dané. Bude to asi tým, že v časoch zlatého veku grotesky – nemé filmy- husté obočie mal vždy zlosyn.

Kajolka

A ty na tu laminaci někam chodíš? Jak často?

Vercule

Laminace se mi líbí taky. Ale někde jsem i četla, že holky se to naučily a dělají si to doma samy. To bych teda taky ocenila. Máte zkušenosti?

walerianecek

Správné obočí je takové, ve kterém se cítite dobře. Já mám ráda laminaci, takže to nosím tak :)