verunka483

Líbí se vám u holek výrazné obočí?

Poslední dobou si spousta dívek nechává ztmavit nebo zvýraznit obočí, někdy až dost nepřirozeně. Mluvím hlavně o blondýnách. Co si o tom myslíte, když se holka přebarví na blond nebo je přírodní blondýna a obočí si nechá namalovat nebo zvýraznit třeba černě?

Nejlepší odpověď
Frofo

Nemám rád, když holka působí nepřirozeně.

Další odpovědi
anonym

V tomto mám jasný názor.
Odrosty byly vždycky ostuda a nevkusné a tím, že je to momentálně módní
na tom nic nemění. Tmavé obočí ke světlým vlasům se nehodí, líčení a barevné ladění má dopadnout tak aby nic nevyčnívalo a nebylo víc nápadné než ostatní části obličeje. Tmavé husté obočí byly dobré pro Marfušu nebo Brežněva a odrosty spolu s takovým obočím a teplákovou soupravou patří do zažité představy o sovětských atletkách.
Nemusím mít všechno, co kdosi vyhlásí davově za módní! Pokud mi to připadá nevkusné nebo mi to nesluší a nehodí se k mému typu tak si nenechám vnutit nějakým módním diktátem nějakou strašárnu.
Já osobně jsem sama dost extravagantní, ale mám svůj originální styl.
Je zajímavé, že ženy a dívky se stylizují módními výkřiky a vlnami proto aby vzbudily pozornost opačného pohlaví a přitom tím spíše zapadnou v davu podobně nalíčených a učesaných holek.
Většině chlapům se líbí navíc ženy spíše přirozeně zajímavé, nepřehnaně nalíčené a nevyumělkované.

quentos

jak na které, ale k blondýnám se to obyčejně příliš nehodí.

dj.david1234

Nejlepší je, když je žena prostě taková jaká je od přírody 🙂

marci1

Nelíbí. Barva obočí musí ladit s barvou vlasů, ale také s barvou očí. Dívky s hnědýma očima by měly velmi zvážit přebarvení vlasů na blond.

anonym

je to styl, pokud má blondýna tmavé odrosty vlasů, tak to působí přirozeně, i ty odrosty se musí udržovat, to není jen tak, jako když jí to jednoduše odrůstá, to se barví, jako ostatní vlasy, když je od přírody blond, ta grafitová je dobrá, a výrazné obočí, když je tedy husté je krásné na blondýnách i brunetkách, kdyby byly vlasy do rezava, nebo červena,kaštanova, zvolila bych hnědou

Damiana

Musí to ale s make-upem dokonale zvládat. Nejlíp jako Rolanda…:-)
http://youtu.be/ZE­eckZM-z84

I_hate

Pokud nemá obočí hustý, jako Brežněv, tak je vše OK. :D

celie

jE TO HROZNĚ NEPŘIROZENÉ,PŘITOM BLONDÝNY SI MÚŽOU ZTMAVIT OBOČÍ NE HNĚDÁ A ANI NE ČERNÁ,ALE GRAFITOVÁ.JE TO MNOHEM JEMNĚJŠÍ A PŘIROZENĚJŠÍ­.A HLAVNĚ ZÁLEŽÍ I NA TVARU ,NEJLEPŠÍ JE JÍT ASPON NA POPRVÉ KE KOSMETIČCE TA JI HO VYTRHÁ A PAK UŽ JEN UDRŽOVAT.

gepik

Líbí se mi výrazné oči. Pokud je podtrhne i obočím, je to v pořádku.

ginze

Pokud to opravdu není nějaký extrém, tak mi to nevadí. I když si myslím, že na každém vypadá nejlépe přirozené (pochopitelně trochu upravené) obočí.

walerianecek

Mam udělané obočí metodou laminace. Dělám si ho sama. Byla jsem na kurzu od https://laminace-oboci.cz/ a super. Jsem maximálně spokojená. Teď to umím a dokážu se o sebe postarat sama :)

Vercule

Počkej, takže ty jsi byla na kurzu a teď si to obočí pravuješ sama?

Kajolka

A sadu na laminaci obočí kupuješ kde?

anonym

dj.david1234 no, to by to dopadlo 😁

anonym

Damiana....... PROBOHA,no, tak to byl vždycky můj sen 😁

Lucijej

Rollanda je fakt dílo :D

Damiana

Samba, Lucijej:-D
Tak to vám doporučuji i další výživná videa od kluků z Wassabi. Já se u toho teď docela bavím:-)

anonym

Ráda, jen nevím, kde to je

Damiana

Tady to máš:-)
http://www.you­tube.com/hoiit­sroi