Avatar uživatele
Monie

Doroste vytrhané obočí zpět?

Vnitřní strany obočí mám údajně dál od sebe. Když jsem si přiložila tužku od nosu přes vnitřní koutek oka k obočí, bylo to správně, ale údajně je od sebe dál, než by mělo být. Doroste to za nějakou dobu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4257 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kamila44444

pokud jsi ho tam už někdy tak měla, tak určitě

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vytrhané obočí doroste, pokud nejsou vytrhané i kořínky. Jenže právě u obočí drží kořínky dost houževnatě, takže není jednoduché se jich zbavit. Chvíli to sice potrvá, ale za měsíc až dva by to mělo být opět v pořádku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Jestli jsi obočí epilovala poprvé, nic se neděje. Problémy nastávají až při pravidelném, dlouhodobém odstraňování chloupků (hlavně do těch extra tenkých čáreček), pak může dojít k traumatickému poškození růstových cibulek a nárůst původního obočí není již příliš pravděpomobný.
Kdyby byl nějaký problém, provádí se i transplantace obočí, také jeho úprava tetováním (ale to moc nedoporučuji) nebo zbývá klasické dolíčení kosmetickou tužkou či stíny.
Zatím si zkus masírovat dorůstající obočí ricinovým olejem. Poradila mi ti kosmetička – působí stejně výživně jako v případě péče o vlasy. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud ho vytrhal medvět, tygr, lev či jiná šelma a dravec tak dost obtížně. Nicméně – možná lepší bez obočí než bez života. Nedávno jsem viděl příběh fotografa, kterému medvědice vytrhla obě oči. A byl rád, že vše přežil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

Tak jestli je to podle Vašeho měření správně, tak to ani nemusíte řešit. Pokud jste si někde obočí vytrhala, tak už Vám zpět úplně nenaroste, jenom pár chloupků. Když by Vám to moc vadilo, tak si jej můžete nechat dotetovat. ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mers

Ano doroste!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

nekomu ano,nekomu ne.čas ukáže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek