jednadvojcek

Jak si oholit podpaží u kluka?

Mám holící strojek a to je asi tak jediné čím bych si to mohl oholit a pak maximálně ještě nůžkami =D

Nejlepší odpověď
anonym

nejdřív nůžkama, nebo zastřihavačem a pak žiletkou

Další odpovědi
bolak

http://belamos­t.cz/files/im­g/SS83000502.jpg

Doplňuji:
Elk: prosimtě co ty víš! třeba to má jak brežněv vobočí..

iceT

Vem si napřed nůžky a zkrať to a pak teprve můžeš použít holicí strojek,asi bych ale na ty nůžky někoho požádala,člověk je na jednu ruku trochu levej a nůžky nejsou zrovna bezpečné.

Elk

Proč? Stačí, když se budeš denně mýt! A vůbec… kraviny by Tě vůbec nemuseli zajímat. Nemáš jiný a lepší zájmy, kterými bys mohl vyplnit svůj čas?

Jsemtady

Mno na holicim strojku elektrickem bezne na strane nebo na vrchu byva takova ta vysouvaci cast jak lista, tim to jde v pohode, snadno a bezbolestne.

marci1

Nejdřív si připravte gen nebo pěnu. Pak použijte holicí strojek a nakonec balzám po holení. Holení můžů v podpaží : http://holeni­.howto.cz/