Avatar uživatele
Anette

holení podpaží

ahoj,už delší dobu jsem se neholila v podpaží a ted tam mám dcl dlouhý chlupy..zkoušela jsem to oholit holícim strojkem,ale bolí to a žiletkou se bojim…nevíte nějakej bezbolestnej jinej způsob? dík..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Martina S. před 4356 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Neboj se, a co je dlouhé ostříhej nůžkami, zbytek už zvládneš žiletkou, nebo strojkem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Viz video, ale bacha na vlasy :).

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=_S_y_hn­HpAk

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SinceX

RE pro Michala Kole.
Jedna z možností je jak z hygienických důvodů, například já si to holím, jelikož se to tam potí a i přesto, že jste se dvakrát denně umyl, to může někdy dobře zapáchat.
Druhá z možností je v samozřejmosti toho, že u mužů to přináší někdy docela odpor k ženám. Já například mám určitý odpor, když vidím chlupy, které jsou velké jak bambusový stonek. Nepříjde mi to jako „nejatraktivnější“ způsob krásy žen.

Pro slečnu, která se ptala. Pokud jsou velké, nejprve bych to ostříhal nůžkami a poté to sjet holícím strojkem a pěnou na holení. Po několika aplikacích, třeba třikrát týdně si pokožka zvykne a nebude to bolet. Ale doporučuju po holení nakapat něčím, co by mohlo zabránit zanášení se špíny do pórů a mohly by vzniknout pupínky.
Jinak určitě na internetu bude mnoho návodů, jak se holit tak aby to mělo déle trvající účinek a co nejméně bolestné 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Použij zapalovač, skvělý depilátor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Já se holím v podpaží 2× týdně a používám žiletky a pěnu na holení a vodu nebo balzám po holení. Holím se tak už více než 15 let a nedělá mě to problémy. Je to hygienické.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Nejlepší je lepící páska na koberce, jen to trochu bolí 😁

Proč se vůbec holit? Já v to nevidím žádný smysl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek