Anette

holení podpaží

ahoj,už delší dobu jsem se neholila v podpaží a ted tam mám dcl dlouhý chlupy..zkoušela jsem to oholit holícim strojkem,ale bolí to a žiletkou se bojim…nevíte nějakej bezbolestnej jinej způsob? dík..

Nejlepší odpověď
anonym

Neboj se, a co je dlouhé ostříhej nůžkami, zbytek už zvládneš žiletkou, nebo strojkem.

Další odpovědi
anonym

Viz video, ale bacha na vlasy :).

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=_S_y_hn­HpAk

SinceX

RE pro Michala Kole.
Jedna z možností je jak z hygienických důvodů, například já si to holím, jelikož se to tam potí a i přesto, že jste se dvakrát denně umyl, to může někdy dobře zapáchat.
Druhá z možností je v samozřejmosti toho, že u mužů to přináší někdy docela odpor k ženám. Já například mám určitý odpor, když vidím chlupy, které jsou velké jak bambusový stonek. Nepříjde mi to jako „nejatraktivnější“ způsob krásy žen.

Pro slečnu, která se ptala. Pokud jsou velké, nejprve bych to ostříhal nůžkami a poté to sjet holícím strojkem a pěnou na holení. Po několika aplikacích, třeba třikrát týdně si pokožka zvykne a nebude to bolet. Ale doporučuju po holení nakapat něčím, co by mohlo zabránit zanášení se špíny do pórů a mohly by vzniknout pupínky.
Jinak určitě na internetu bude mnoho návodů, jak se holit tak aby to mělo déle trvající účinek a co nejméně bolestné 🙂

Drap

Použij zapalovač, skvělý depilátor

Martina S.

Já se holím v podpaží 2× týdně a používám žiletky a pěnu na holení a vodu nebo balzám po holení. Holím se tak už více než 15 let a nedělá mě to problémy. Je to hygienické.

Michal Kole

Nejlepší je lepící páska na koberce, jen to trochu bolí 😁

Proč se vůbec holit? Já v to nevidím žádný smysl.