evusa

Holení- pupínky

Když si holím "kraje tam dole.. zřejmě třísla, tak se mi pak udělají červené pupínky. Pár se mi jich udělá i tak 5 cm pod pupkem. Možná je to tím, že nepoužívám žádný gel. Nevím.. prosím poraďte jak se holit aniž by mi zase naskákaly. Tak je to i někdy když se holím v podpaží. Děkuji

Nejlepší odpověď
emm.kate

výborný gel dělá balea – růžový sprej, pro citlivou pokožku. ve stejné edici má i krém pro citlivou pokožku po holení

Další odpovědi
elektrikář

Jsou desinfekční a uklidňující gely a krémy na ošetření podráždné pokožky po holení.

Bedy

Když se budete sprchovat, stačí, když to pořádně namydlíte a pupínky by se objevit neměly.