Avatar uživatele
miiro

Je lepší oholit se na léto kvůli pocení v podpaží?

zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je podle vás lepší se oholit v podpaží když jsem kluk. Problém je že se teď v létě víc potím a chtěl bych nosit i tílka nebo jít na koupaliště. Je pro holky lepší vidět kluka s oholeným podpažím nebo raději ne? Je to normální a jak na to pohlížejí holky u kluka? Zatím jsem si podpaží nikdy neholil i když vím že některý kluci se tam holí.. A je lepší holit se taky na intimních místech? díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3553 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

já si holím jen držku a to ještě pěkně flákám, nejsem nějaký transmetrosexuál, abych si holil pinďoura nebo podpaží. Ale jsem tak trochu ze starý školy, takže tak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
abendsbrot23

Za mně – všechno pryč. Je to normální, v dnešní době to dělá mnoho lidí. Ale hlavní je tvůj dobrý pocit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nevíteto?

Já jsem pro 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Osobně všechny chloupky zastřihávám holícím strojkem, příjde mi divné se každý dva-tři dny holit a také mít mnohocentimetrové chloupky, takto je to krásně něco mezi.
Jestliže se v podpaží oholíš, bude snazší higiena, ovšem pot ti bude více stékat (chloupky ho drží), ovšem také míň budeš páchnout, neboť budeš mít méně bakterií v podpaží a také nebudou mít co žrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Na otázku lze odpovědět v zásadě že dvou pohledů.

  1. Estetický, tedy zda se oholení líbí či ne a to je jen věcí názoru
  2. Praktický, kdy oholením se naopak docílí jen pocení ještě větší, pot navíc stéká po těle a důsledky (skvrna na oblečení ap.) jsou ještě větší

Volba to není jednoduchá, jednoduché je však vyzkoušet obě varianty a na základě pocitu vlastního i reakcí okolí zvolit tu vhodnější.
Více ve zdroji.

Zdroj: zena.centrum.cz/zdra­vi/zivotni-styl/clanek.phtml?id=78­3771

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Než si odstraňovat těch pět chlupů v podpaždí tak si raději ohol hlavu.
Nejvíce tepla se tělo zbavuje hlavou.
Doplňuji:
Budeš tepelně zářit jak vysoká pec, nebude tě horko a nebudeš se potit.
Nesmíš ovšem být oblečen jako polární badatel.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Asi záleží na každém, nevadí mi chlupy ani oholení. Pravda, že oholené podpaží tak nezapáchá a na léto je to praktičtější, i pro kluka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tencosepta

Je to hygienický, a navíc když holky uvidí že máš v podpaží prales tak se spíš leknou než vzruší. Takže se ohol, bude to pak lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sawo

Zalezi jak se to libi tobe, zkus to a uvidis. Muj pritel se napriklad holi po tele strojkem, ale jen tak cca jednou za tri mesice, kdyz je hic, protoze ma pomerne dost chlupu. Myslim, ze holkam je to jedno, nektery letej na depilovany, nektery na zarostly, a nekterejm je to uplne jedno – radim se do treti skupiny 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek