Holení podpaždí – jak na to?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jeslti neuzáte nějaké triky, jak si perfektně oholit podpaží? Mně chloupky rostou na velké ploše a husté a podpaží nikdy nevypadá úplně oholené.

Nejlepší odpověď
BEAES

Zkuste použít depilační krém VEET – dělá se specielně na intimní místa, je jemnější, dá se použít i na obličej.

Další odpovědi
ReHu

Můžete zkusit vyzkoušet jiný typ hol,strojku, popř. holící strojek elektrický. Ten mi vyhovuje a kamarádka říkala, že se jí při používání el.hol. strojku netvoří takové ty malé zanícené vřídečky.

chucky

Souhlasím s ReHu, zkuste změnit stojek. Já se holím ve sprše s pomocí sprcháče.
Jinak ty pupínky se dělají, když zarůstá chloupek a na to je dobré si dělat peeling.