mily

Holení v podpaží

Když se holím večer v podpaží žiletkou, tak hned ráno už tam mám chloupky. Jak to mám udělat nebo čím se holit, aby mi holení vydrželo hladké aspoň do dalšího večera?

Nejlepší odpověď
rynek878

tak nevím zda jste muž či žena,ale já se taky holím v podpaží trojbřitým holicím strojkem a plně mi to vystačí 4–5 dní,myslím,že váš problém je docela vyjímečný,může to mít klidně spojitost s větším množstvím určitých hormonů,poraďte se, se specialistou.

Další odpovědi
gnr54

Podle mne je lepší si to holit ráno.

lorja

Třeba vás inspiruje :

Zdroj: http://zena.cen­trum.cz/moda-a-krasa/moda/2008/6/9/­clanky/shodte-bobra-v-mode-jsou-holatka/

Astan

To je jednoduchý. Čím víc se holíte, tím musíte častěji. Já raději nosím na bradě strniště, abych se nemusel holit každý den… 🙂