Avatar uživatele
petra15

Jak je to s holením v podpazí ?

Pri vyholení a pouzívání antitranspirantu (deodorantu) nedochází k pocení. Cetla jsem, ze pak ale nefunguje „lákání“ druhého pohlaví (feromony). Jaký názor na to máte ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, gagaga před 3601 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Myslíš, že toho nalákáš víc s drnem v podpaží? Pro oči je to přímo pastva 🙂 jak ty joštomilé krůpěje potu hezky drží na těch chlupech, hmmm…:-DD
Ohol to, je to hnus. K pocení dochází i když se oholíš, vezmeš si vlhčený kapesníček, utřeš, nacákáš znova a je to, s chlupama to tak snadno nejde. A taky jsou dost nechutný, teda aspoň u žen, chlapy neřeším, to je mi fuk, když si myslej, že je to krásný, tak ať jim klidně trčej ven, neoholených chlapů ale naštěstí ubývá, i oni už přišli na to, že bez chlupů je hygiena jednodušší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Awe

Chlap cítí „pach“ ženy na xxx metrů daleko a né pouze z podpaží,jsou i jiné místa .Hlavně v létě když chodíte v sukních… Ouuu yeah to je k zbláznění!
Doplňuji:
Samba:Ano ano…Není nad to mít oholené podpaží s koulema :D

Upravil/a: Awe

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Blbost. Feromony vysíláme celým tělem a navíc ani nevíme o tom, že je v nějaké chvíli vnímáme, myslím, že na svůj pot bys asi nikoho nenalákala… Podle mě je rozhodující, jestli partnerovi voníš „tam dole“ a celkově tvoje kůže, tělo, bez použití nějakýho krému… Pak na to třeba má taky vliv, v jaké jsi fázi menstruace, to pak taky vysíláš signály, že jsi dostupná, aniž bys chtěla..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Já se potím jako dveře od chlíva a pod paždí mám jen pět chlupů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

…ať si dělá každý co chce,kdyby to bylo zbytečné,asi by to matička příroda zařídila jinak,i když ona těch kopanců taky pár udělala
…pravdou ale je,že u žen vyholené podpaží je tedy více sexy (to ostatní není na první pohled vidět)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

mně se zdá názor, že pokud mosoj tam má 5chlupů a potí se jak vrata od chlíva, tak potom „láká jako prase“ :o

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Awe
uklidni se, nemusíš hned tak rejpavě, jak mám vědět, že se myslí jiný místo? Kapitán taky píše o podpaží. Tak klídek

před 3601 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Já jsem zádné jiné místo nemyslela…no to jeste tak ! Jak oni si to vysvetlují…xD

před 3601 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Samba a Huxa
Nevím co proti tomu máte…ale u kazdého je to jiné a jinak 🙂
Zádný baktérie…jsem cistoucká a vonavoucká…a basta fidli 🙂
A zádný drn nemám, nýbrz hezké blondaté chloupky…a vubec…vzdyt vás to musí píchat ! A je to neprirozené 🙂xD

před 3601 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ptala ses na názor, tak jsem ho napsala. Já jsem proti chlupům. Tos přece chtěla, ne? Ani mě nenapadlo, že tady chceš probírat chlupy na svý hrmě 😁 Chloupky má miminko na hlavičce , ty máš chlupy

před 3601 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

RyuzakiKate
Já ale cítím, ze v podpazí krásne voním…a tak zádné holení…:-)
A s temi signály té menstruacní fáze — neznamená to tedy, ze bývají zeny po 45 z tohoto duvodu opusteny, nebot si muzi pak hledají/nasli mladsí ?
Casto se to tak vidí – 50ti letý s 30ti letou 🙂xD

před 3601 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

Když se nebudeš holit, akorát se ti tam budou usazovat více bakterie. Když se ovšem budeš holit, ovšem nepoužívat různé ty chemické blafi, jako jsou různé voňavky, bude to lepší.

před 3601 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Tak každej se potí jinak a používá jinak silný sprej, mazadlo atp… Chodila jsem s jedním, kterej se ničím nestříkal a nesmrděl.. a pak existuje nějakej ten roll-on s kamennou solí nebo co, jsem kdysi někde četla.. aby to bylo jó zdravé..
Peti, chlapi si hledaj mladší, když chtěj prostě a jednoduše mladý „masíčko“ :) když je velká láska, tak to na žádnou nemusí zkoušet do smrti ;)

před 3601 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek