štamgast

Kdy se začali ženy holit v podpaží a intimních místech?

A kdy u nás?

Nejlepší odpověď
Drap

zde :
http://www.czechfashi­onisto.com/2011/06­/holit-ci-neholit.html
u nás myslím se ve větší míře začalo cca 70 – 80 tá léta.

Další odpovědi
zjentek

vycházejme z toho, že ochlupení je od přírody potřeba jo? ..je to přirozená ochrana..
1: s nástupem konzumu- výrobci a drogerie formou reklamy nabízejí produkty, které vlastně nepotřebujete, ale nakonec je používáte, protože to dělá většina a vy nechcete být „jiní“ (ženy a děti jsou zvláště chytlavé).
2: nabídka-poptávka dnes: už to má kdejaká pornoherečka a chlapi na to čučí jak na počasí, díky netu,) ..nemluvě o faktu, že v každém chlapovi je kousek pedofila (souvisí se zachováním druhu), což se taky očividně přestává skrývat..
3: jedinkrát jsem slyšel názor, kdy jedna žena tvrdila, že jedině totálně vyholená si vychutná mnohem hlubší orgasmus. ..no tak to je na hlubší rozbor ,)

Braník

holit už se začali staří egyptané

anonym

no, podívej se na staré filmy, když tančí v těch kavárnách, taky nemají v podpaždí drny 🙂, mám doma po své kmotře takovou kazetu, jsou v ní ty krámy na holení, je to pro ženy, na kaztě je zdobení v podobě růží, jsou tam žiletky, to držátko na žiletky, taková malá břitva, mýdlo v pixličce, hřebínek, no kde co, kmotra se narodila roku 1914 a samozřejmě to je používané, dostala to jako dárek asi ve dvaceti, já jsem to od ní vyškemrala, mám na ní aspoň nějakou památku, protože už dávno zemřela