Avatar uživatele
johnyJ

Jak je to s holením podpaží a int. míst kvůli pocení a vzhledu?

možná se to už řešilo ale měl bych takový dotaz nad kterým uvažuji. I když už teď není venku moc horko já se pořád potím v podpaží a taky tam dolů (intimní partie). Nevím jestli to může být pubertou nebo čím ale zdá se mi že to taky jakoby víc zapáchá ale nevím jestli je za to nějak může ochlupení nebo ne. Má podle vás zmysl se holit když jsem kluk? Teď v létě jsem to nějak neřešil protože mi to přišla spíš jako taková věc pro holky nebo “klukoholky” :D třeba v amerických filmech nebo americký youtuberi se v podpaží neholí ale vím že tady (jako v čr) se některý kluci holí (nevím jestli taky tam dole). tak přemýšlím jestli bych to neoholil když třeba půjdu v září do školy a tak… je podle vás horší mít ty místa oholený nebo ne (jako z estetického hlediska)? může mi taky někdo říct jestli to může nějak pomoct při pocení a zápachu? nevadí když se na oholené podpaží pak použije deodorant?

Zajímavá 0 před 3531 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Beer4Real

je lepší a hezčí když si kluci holí podpaží

Každopádně je to lepší a celkově příjemnější než být zarostený jak gorila z pralesa.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

je lepší a hezčí když si kluci holí podpaží

To je v kusu jedince.Já osobně nevím jaké to je být neoholený.Už od prvního chlupu sem to dával pryč

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
abendsbrot23

je lepší a hezčí když si kluci holí podpaží

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

není lepší a hezčí když si kluci holí podpaží

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

je lepší a hezčí když si kluci holí podpaží

Mírně upřednostňuji v případě silného ochlupení. Jinak záleží na každém, hygiena asi vyjde zhruba na stejno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Já jsem při holení intimních partií hodně trpěla na zarudnutí. Bylo to hodně nepříjemné a kolikrát bolestivé. A taky hodně nevzhledné. Co mi na to ale pomohlo, to je herbalon s kontryhelem :) Ten doporučuju!

Nový příspěvek