Avatar uživatele
petka.s

K čemu stárnout?

proč
protoze ja nechci starnout

Zajímavá 0 před 597 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Tak zůstaň stále mladá. Nikdo tě přece nenutí. Také se říká, že s věkem příjde moudrost, i když v tomto případě, nevím, nevím.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Třeba aby sis užila taky všeho? 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lotr2008

To neovlivníš, ale doporučuji pro zajímavost knížku Obraz Doriana Graye.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

K životnímu poznání, získávání zkušeností, dovedností a znalostí (někdy k životní moudrosti). K poznání kouzla každého věku.
Stárnutí je přirozenou součástí života. Stejně tak, odchod z něj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

A jaký má sensus se v tom hrabat? Přemýšlet nad tím? Prostě to tak bylo, je a bude. Hotovo. Jestli s tím máš problém, je to tvůj problém, nikoli naše starost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

No jestli se chceš dožít vyššího věku, tak to stárnutí se nedá obejít. A možná zjistíš, že i stárnutí má svoje kouzlo. Já už delší dobu patřím k starší generaci, ale myšlením – jako mnozí – zůstávám mladý a celkem mne to baví. V 82 jsem našel nového koníčka, dělám na zahradě, chovám králíky a snažím se být nějak užitečný. A oooo tom to je (jak říká Pitkin).

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Starnutie je prirodzený jav živého organizmu.

Bez ohľadu na vek, človek je tak starý, ako staro sa cíti, za predpkladu, že ho na prestárlosť neupozorní lekár, alebo zamestnávateľ.
Niektorí vekovo mladí sa cítia ako starci.

Napríklad ja napriek tomu, pamätám ešte prajaštere z rannej Kriedy, sa stále cítim mladá, mladšie než Tyrannosaurus rex, ale i tak, jesť mi chutí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Stárnutí je přirozený proces, na Tobě nezávislý a daný pouze časovým posunem. A je to jeden z procesů, který je člověkem neovlivnitelný, nepodplatitelný a nezbývá, než se s ním smířit. A kdo se s tímto nesmíří, tak pak většinou skončí s psychickými problémy. Takže se snaž s tímto faktem smířit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Samozřejmě by se stárlo lépe a radostněji, kdyby společnost respektovala stáří, a projevovala mu úctu. Rada moudrých nikdy nebyli mladíci, ale zralí a zkušení starci. V naší společnosti se dává přednost zelenému mládí, a se starci a stařenkami se zachází jako s nepotřebnými. To se pak nestárne pěkně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek