andrea24

Jde zastavit stárnutí v The Sims 4 ?

Dá se nějak zastavit to,že Simíci stárnou,i když s nimi nehraju?
Děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
Zbynas

Cheaty pro The Sims 4 můžete zadávat ve hře poté, co se po stisknutí klávesové zkratky CTRL+SHIFT+C objeví konzole pro zadávání příkazů.

death.toggle

Vypne ve hře smrt, takže Simíci budou žít věčně. Opětované zadání příkazu ji zase zapne a vrátí svět do normálu.

Zdroj: http://www.the­sims4.cz/hra/che­aty/

atena11

Díky jednomu cheatu, nemůže umřít, ale jestli stárne to netuším. Můžeš si ale prodloužit život simíka. Namísto 20 dní si to můžeš třeba prodloužit na 100 dnů. Tohle najdeš v nastavení ve hře… :)

ivosek2

Když to pauzneš

Vendy7

V The Sims 4 je v nastavení hry hratelnost a tam je : Automatické stárnutí. Tam si dáte ne a je to HOTOVO