Avatar uživatele
Smack

Co by člověk dělal celý den, kdyby se nemuselo chodit do práce?

Žádné zaměstnání ani stres.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? paul1, Rokio, Školníšprtka před 1042 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Reganois

Sám by si ji znovu hledal. Člověk bez aktivity nemůže vydržet.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Každý penzista, ktorý si neprivyrába v zamestnaní, vám to povie.
Práce je dosť a stres, jednoducho, ak vám chýba, nájdete si ho a ak vám nechýba, stres si vás nájde sám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Záleží pouze na něm a jeho osobnosti. Takto to mají většinou všichni důchodci. Jsou takoví, co si stěžují, ale jsou i tací, kteří si této možnosti „bohatě“ užívají. Jako třeba i já. Mám stále co dělat a když ne, tak si většinou zase něco vymyslím. A protože se nikdy nenudím a dělám stále vše hlavně co mne baví, je to perfektní. 🙂
Přeji všem, podobného „ražení“, aby tuto možnost mohli mít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Tzv. by sis válel oné … Je to ale příšerná nuda a možná i stres.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem programátor, celý den nemusím chodit do práce. Ve skutečnosti celý den si svobodně cestuji, vymýšlím programy a pak to jednou za čas sepíši. To, že si někteří jedinci neumí život zařídit, plnit sny, … To není argumentem k označení všech prací jedním štítkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Měl by hlad,bez práce nejsou koláče

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

No dělal by, ovšem ne jako pitchus pro druhýho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Přijde na to … který člověk.
Přece důchodci taky do práce nechodí, většinou … a něco dělají.
A nebo se zeptej Briketky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jan Kunčar

Záleží na tom, kolik by měl k dispozici peněz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Nikdy jsi nemarodil, nemyslím, že máš horečku a „je ti blbě, že ani nemáš tužku“, ale myslím třeba se zády?

Hodně záleží člověk od člověka. Obecně vzato každý si rád den, dva, tři vypne, odpočine, něco přečte, podívá se na film atp. Pak každý máme doma nějaké resty, takže můžeš uklízet, cokoliv.

Jinak intelektuálně zaměřený člověk se nudit nebude, kdo je zaměřený spíš na tu fysickou práci, tak má často i nějakého takového koníčka. Problém mají většinou jenom workoholici.

Ale ono pokud nepracuješ jako strážce majáku (nebo něco podobného), tak má chození do práce ještě další efekt, totiž sociální interakci. A ta se tak lehce nevykompensuje, zamyslíme-li se nad tím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jenda K.

Člověk bez zaměstnání se cítí méněcenný, začně propadat do depresí, holdovat alkoholu, drogám, hazardu. Sedět doma a dívat se do zdi, to nikdo nevydrží. Když se tak podívám, kolik zpěváků mohlo přehazovat peníze vidlemi a stejně a kolik z nich propadlo drogám, alkoholku, promiskuitě (AIDS) a jak mladí zemřeli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorena3456

Človĕk má v první řadě žít a být štasten. Práce je novodobá forma otroctví a financování vládních parazitů. Už si tu někdo položil dotaz, jestli existuje život před smrtí? Kolik dní v týdnu jste doopravdy šťastni, cítíte se svobodní a ďeláte to, co se vám líbí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Iridias

Pro mě sen.
Konečně bych si odpočinul a mohl bych se věnovat tomu, na co mi teď nezbývá čas.
Budoval bych lepší domov, jezdil na výlety, trochu sportoval,
Normálně pracujícími člověku zbývají denně 4 hodiny volna.
S tím je těžké vyjít.

Upravil/a: Iridias

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fakes147852

Zeptej se podnikatele

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Darcy

učila by som sa jazyky, opravila so svokrom skleníky a urobila im anglickú záhradu, dokončila v dielni rozrobené veci, začala opäť maľovať, šla by som bivakovať do lesov, šla by som zasa medzi dobrovoľníkov na vykopávky, šla aspon na 4 mesiace do Škótska a Británie, naučila sa hrať na gitare, naučila sa tancovať (ideálne spontánne), začala by som opäť robiť návrhy interiérů a záhrad a fotila fotila fotila.
A asi by som skúšala nejaké stretnutia so seniormi a deckami v nemocniciach, len tak, keď nič nemusím ale môžem všetko 😎👍🏻

Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek