Kepler

Je pravda, že jak člověk stárne, tak okolo něj začnou lítat mouchy?

To jsem dneska zaslechl v TV, ale zatím jsem to ještě nezaznamenal. Naopak, jak rád cituji, radši nechodím do muzeí. Mám obavy, že by se při odchodu rozezněl alarm.

Nejlepší odpověď
Arne1

Kolem mne spíše lítají komáři – tedy v létě.

Další odpovědi
aliendrone

No, tohle jsem z vlastní praxe nevysledoval, ale možná platí „všeho do času“, tak nwm. ;) :)

Jinak se alarmů v muzeích neboj, obvykle jsou nastaveny na exponáty (detekci) z „doby historické“. Strach by byl v tvém případě opodstatněný pouze v muzeu „Lihovin a vín“, ovšem pochybuji, že by ti promptně vypumpovali žaludek. ;) :D :D

Ametyst

Když to říkali v televizi, tak to bude pravda. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.