Avatar uživatele
Jouda5574

Jaký program je lepší na oslavu 18. narozenin?

Hodlám pozvat okolo 25–30 lidí. Problém je, že to jsou skupinky a někdo se třeba i nezná. Zajímalo by mě jaký program je lepší, jestli nechal volný průběh alkoholu, nechat puštěnou hudbu nebo vytvořit menší turnaj, rozdělit náhodně lidi na dvě az 4 skupinky a udělat jim turnaj ze spoustu disciplín.

Zajímavá 0 před 1888 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Na oslavu narozenin stejně jako na svatbu apod. bych volila
jen tichou hudbu → takovou, která by hosty nerušila v hovoru.

Navíc bych si dobře rozmyslela, koho pozvat. Podle mne nemá smysl sezvat společně lidi, kteří se navzájem neznají a pravděpodobně si nebudou mít co říci.

Dala bych přednost několika menším oslavám v „sourodých skupinách“.
_______

Program bych nechala samostatně a připravila bych jej
„na míru“ těm, koho bych na něj chtěla pozvat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Ono záleží na tom, co to bude za lidi. Pro mnohé je ORGANIZOVANÁ zábava dost OPRUZ! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Nezvat nikoho, kromě rodiny. Je nesmysl dělat bombastickou oslavu čehokoliv. A zvlášť pokud je ti pouhých 18.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Já bych to viděl na pořádnej grupáč… 😁 Jinak na tohle se docela dobře hodí bowlingovej turnaj… Ale pozor, nutnost mít připravený hodnocení, výsledky, ceny…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Já jsem to slavil pomocí jablečného vína. Program to byl zajímavý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Je moderní doba, nic není tabú, což takhle švédské trojky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamilovo

Ahoj, osmnácté narozeniny rozhodně musí být něco extra. Sám jsem si se svou oslavou dal celkem záležet. Dokonce jsme si z https://fotokou­tek.fun/fotoki­osek/ objednal fotobudku, díky které jsme si s přáteli mohli pořídit spoustu úžasných fotek, při jejichž focení byla super zábava.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kristýnary

Ahoj, já jsem teda spíš pro volnou zábavu. V průběhu večera se prolomí ledy a každý si oslavu užije. Mě by hraní her nebavilo a akorát bych se těšila, až budou u konce 😁 Když jsem dělala vloni oslavu já, tak jsem si půjčila z https://rental­.economic-service.cz/ka­tegorie-produktu/zvuk/ ozvučení, a když měl každý už nějaké to pivo, tak jsme zpívali a to byla zábava na celý večer, takže doporučuji mikrofon a české písničky 🙂 .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
autacek

Nějakým škarohlídům se nelíbil můj tip, tak snad jsi jej alespoň stihl zaznamenat.

před 1887 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Co jste navrhoval?

před 1886 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek