Mrs.Jade

Jak jste slavili svoje 18. narozeniny?

Nejlepší odpověď
balca

za 3 roky tuhle odpověď doplním,OK ?

Další odpovědi
anonym

Bože,snad si vzpomenu. Byla to příležitost se ukázat jako dospělý a v ten den jsem si dal nějaké to pivo (Litovelskou desítku) a bylo mi blaze nejen na duši:-D

iceT

Nijak,ačkoliv jsem si plánovala NĚCO,nic se nekonalo,byl den jako každý jiný.A dodržuju to dodnes.Lidi mívají jakési romantické představy o tomto dni,ale zpravidla dál zůstavají u rodičů a podobně…

quentos

to byly snad jediné narozeniny, kdy jsem měl doma mejdlo s půlkou gymplácký třídy – překvapivě dívčí půlkou (až asi na dvě výjimky), jelikož mi s ní bylo líp, měl jsem ve třídě hlavně kamarádky spíš než kamarády. Parádně jsme si to užili, maminka nadělala spoustu dobrot a všeobecně to byly narozeniny, které se nezapomínají. Nejnešťastnější dárek byl tehdy od jedné spolužačky křeček, kterej později skončil coby potrava hadoj ;{))>

Drap

Uplně stejmě, jako 17 a 19té

terry

Stejně jako ty ostatní před tím i potom.
Zjistíš, že se stejně nic nezmění. Je to jen změna čísla.

pizlicka

vdala jsem se 🙂 o mesic po plnoletosti.