salamek5

Jak oslavit 18. narozeniny?

Ahoj, zanedlouho budu slavit 18. narozeniny a vzhledem k mé akční povaze bych strašně ráda, aby to byl nezapomenutelný zážitek, aby oslava trvala ideálně celý den a byla opravdu unikátní. Chci si den užít pouze se svýma dvěma nejbližšíma kamarádkama, které jsou daleko starší než já, ale opravdu si rozumíme. Nejraději se procházíme centrem Prahy s flaškou a užijeme si spoustu srandy, ale tentokrát chci něco jiného. Určitě počítám, že na večer skončíme v nějakém klubu až do rána, ale co předtím? Napadl mě nějaký skupinový zážitek, ale nic mě neoslovilo. Společný oběd v hezké restauraci, pak třeba šipky a bowling? Něco neotřelého. Ráda bych vymetla každý kout Prahy, kde se dá dobře bavit v takhle malém počtu. Rozpočet vůbec neřeším. Díky za případné rady.

Odpovědi
Drap

Zařaď si do programu let balónem, je to podívaná, která stojí za to.

dasman

Zkuste bungee jumping. Řekl bych, že na to jen tak nezapomenete.

aliendrone

Co já vím co tě baví. Hele, je prodloužený víkend, výpadovky bodou totál, stres bude doslova cákat vzduchem – co takhle skočit na kolobrndy od lime a dělat chaos v pátečním silničním provozu? Když nikomu nerupne v bedně a neskončite mu „náhodou“ pod autem, tak můžete večer oslavit jak tvé narozeniny i „znovuzrozeniny“ všechny tři? ;) :D :D

ten který je

Pokud bys ráda zažila skupinový zážitek,můžeš zkusit třeba ranní jízdu MHD.;-)

Kelt

Procházej se mezi homelesáky mezi desátou a třetí raní a kup víno a slav to s nimi. Taky to bude nezapomenutelný zážitek, ne -li poslední.