Avatar uživatele
salamek5

Jak oslavit 18. narozeniny?

Ahoj, zanedlouho budu slavit 18. narozeniny a vzhledem k mé akční povaze bych strašně ráda, aby to byl nezapomenutelný zážitek, aby oslava trvala ideálně celý den a byla opravdu unikátní. Chci si den užít pouze se svýma dvěma nejbližšíma kamarádkama, které jsou daleko starší než já, ale opravdu si rozumíme. Nejraději se procházíme centrem Prahy s flaškou a užijeme si spoustu srandy, ale tentokrát chci něco jiného. Určitě počítám, že na večer skončíme v nějakém klubu až do rána, ale co předtím? Napadl mě nějaký skupinový zážitek, ale nic mě neoslovilo. Společný oběd v hezké restauraci, pak třeba šipky a bowling? Něco neotřelého. Ráda bych vymetla každý kout Prahy, kde se dá dobře bavit v takhle malém počtu. Rozpočet vůbec neřeším. Díky za případné rady.

Zajímavá 0 před 1645 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zařaď si do programu let balónem, je to podívaná, která stojí za to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dasman

Zkuste bungee jumping. Řekl bych, že na to jen tak nezapomenete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Co já vím co tě baví. Hele, je prodloužený víkend, výpadovky bodou totál, stres bude doslova cákat vzduchem – co takhle skočit na kolobrndy od lime a dělat chaos v pátečním silničním provozu? Když nikomu nerupne v bedně a neskončite mu „náhodou“ pod autem, tak můžete večer oslavit jak tvé narozeniny i „znovuzrozeniny“ všechny tři? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Pokud bys ráda zažila skupinový zážitek,můžeš zkusit třeba ranní jízdu MHD.;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Procházej se mezi homelesáky mezi desátou a třetí raní a kup víno a slav to s nimi. Taky to bude nezapomenutelný zážitek, ne -li poslední.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek