hanjimka

Klukovi k 18tinám

Chtěla bych koupit něco vyjímečného na památku synovi k 18tinám.Napadly mě hodinky,ale ty má.Prostě NĚCO.Ale nejsem milionář takže auto atd. fakt ne.Máte prosím nějaký dobrý nápad.?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Doporučuji toto a nemusíš být milionářka:
http://aukro.cz/i­tem1386014046_ja­wa_23_mustang_per­fektni_stav.html

Další odpovědi
hanulka11

a co třeba něco takového, to se povede třeba jen jednou za život

http://www.esen­nce.cz/letecky-trenazer-boeing-737/
Doplňuji:
Terylle taky by mě to lákalo- ráda létám a mít pocit, že mám letadlo ve svých rukou…to je zážitek na celý život.Přeji ti jestli to zažiješ …užívej si to prosím.!!!!!

panenka

Záleží kolik chcete vynaložit financí na jeho dárek pokud si nevíte rady zkuste se ho zeptat co by si tak k narozeninám přál možná je to lepší se zeptat než mu něco koupit a aby byl pak z dárku neštastný

Terryle

Hodně bych vycházela z toho, co ho zajímá a baví – pro někoho je super dárek dobrej fotoaparát, pro někoho lístek do první řady na koncert světové superhvězdy…
Zkusila bych se třeba i poptat, jestli by se mu nelíbilo tetování nebo tak něco.

Ale asi nejlepší nápad jsou zážitkové dárky – dá se toho najít hrozně moc – mrkněte kdyžtak semhle http://www.fir­manazazitky.cz/ . Užije si to a nikdy na to nezapomene.

Hanulko, díky za skvělej tip – asi vím, co si budu přát k narozeninám. Vždycky jsem chtěla zachránit dopravní letadlo! Nebo aspoň přežít leteckou katastrofu :oD
Doplňuji:
Hanulko, myslím, že to jen tak nehrozí :o) ale je fajn jen vědět, že taková možnost je. Stejně je to skvělý, co všecko se dá bezpečně vyzkoušet, když na to člověk náhodou má…

poa.li

Napadají mne dobré boty. Boty, které bude mít roky a bude na ně i potom dlouho vzpomínat. Je to důležitá věc. Jsou pořád s námi. Ne nadarmo se říká – znát něco jako své boty.

hanulka11

Terryle jsem ti zkomolila jméno-omlouvám se moc .

Terryle

kdepák, žádný omluvy, já jsem zvyklá :oD