Angi-Shy

Jakou banku mi doporučujete pro převážně placení po internetu?

Odmítám věci, jako je paypal a podobně, ukradli mi 500kč, tak jsem se chtěla zeptat, jakou by jste mi doporučili banku pro zařízení účtu a karty, když budu platit převážně po internetu jako například objednávky, premium účty atd? Co by bylo nejvýhodnější v tomto směru a kdyžtak i v dalších generálních směrech?
Přemýslím nad Fio nebo Air bank.
Doplňuji:

  • ano, jedná se i o měny z jiných zemí

Nejlepší odpověď
Pepa25

Platby budou předpokládám spíš kartou, ne? Potom je užitečné jednoduché nastartování limitů na kartě nebo potvrzování internetových transakcí – v tomto je aktuálně Air lepší než Fio – viz odkaz. Budou i v cizí měně? Pokud ano, tak záleží i na kurzech (a v žádném případě nebrat mbank, ta má kurzy jedny z nejhorších). Air a Fio jsou srovnatelné:
http://www.me­sec.cz/clanky/kur­zy-platebnich-karet-2015-test-debetnich-karet/

Zdroj: https://www.a­irbank.cz/cs/vse-o-air-bank/novinky/pla­ceni-nasi-kartou-na-internetu-je-ted-bezpecnejsi-nez-kdy-driv/

Další odpovědi
Caldecott

Fio je nejlepší

tony2412

mám Fio a jsem spokojenej!