Jaký studentský účet je ten správný?

Je mi 16 a chtěl bych mít bankovní účet. Banky nabízejí různé studentské účty, ale já se v tom moc nevyznám. Chtěl bych něco, kde jsou opravdu minimální poplatky, alespon jeden výběr bez poplatku a internetové bankovnictví ..

Nejlepší odpověď
gomanek

Pod odkazem, jež přikládám najdeš seznam studentských účtů s jednotlivýma výhodama i nevýhodami 🙂

Zdroj: www.mesec.cz/ucty-a-karty/studentske-ucty/

Další odpovědi
blesk26

Ty studentské účty jsou u všech bank velmi podobné. Já mám studentský účet u ČSOB a jsem plně spokojen. Výběry z bankomatů a elektronické bankovnictví je zdarma, vedení účtu prakticky také – za výpisy a vedení a transakce mi teď po dlouhé době strhli 9 Kč. Na druhou stranu ale nemůžeš čekat žádný úrok (ostatně skoro jako u každého jiného účtu).

Zdroj: http://www.csob­.cz/cz/Lide/Uc­ty-a-platby/Stranky/CSOB-Studentske-konto-Plus.aspx

alenka901

sestra má tento a je s ním velice spokojená

Zdroj: http://www.me­sec.cz/ucty-a-karty/studentske-ucty/porovnani/2073/