Avatar uživatele
dagry

Výběry z bankomatu

Teď jsem četla článek o četnosti výběrů z bankomatu. Jak jste na tom vy? Vybíráte si větší obnos najednou a nebo vybíráte častěji a v měnších částkách?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Losos před 5123 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Naucila jsem se chodit vybirat k pokladne v bance.Nic to nestoji na vic a delam to po smutne skusenosti,kdy mi jeden popuda z ruky penize vytrhl.Jinak jsem vybirala jednorazove vetsi obnos.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fortin

Dagry nikdy nespí! Po zkušenosti s krádeží cikánečky platební karty chodím k pokladně. Je to dražší, cca 50 korun za výběr, ale to je vyrovnáno tím že karta také něco stojí. Když zaplatím za výběr měsíčně asi sto korun, proč ne. Chci banku dotovat aby nezrušili pobočku. Vyberu tolik aby zbylo na účtu na platby. V jedné pobočce nejmenované české spořitelny v nejmenované Dukelské ulici jsem si všiml zpotvořené dlažby. Ostuda řemeslníků. Když tam musím, připadám si jako bych byl v 3. cenové.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iwetax

Jednou měsíčně vyberu větší částku na složenky. pak vybírám podle potřeby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Vybírám větší obnosy najednou protože takhle zaplatím jen za jeden výběr.Kdybych vybírala po menších a výckrát už bych pak zaplatila více za výběry z bankomatu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kosna

Kb u ma poplatek za zisteni zustatku asi 3kc ucet rusim jak u kb tak u cs radeji si nechm vyplatu posilat slozenkou ALE POPLATKY JSOU DNES ZA VSE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BOS3

Moje reseni je mBank, 3 vybery mesicne v jakemkoliv bankomatu zdarma staci pro moji potrebu az az. Zbytek platim zdarma kartou, ktera je taky zdarma. Nutnosti je ovsem mit internet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek