Avatar uživatele
haluzka

Lze v některých českých bankomatech vybrat i 100 Kč? Nikoliv pouze násobky 200 a 500 Kč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Vybrat 100 kč se mi ještě nikdy nepodařilo,takže myslím,že nejmenší částka je 200,–kč. Můžeš třeba zaplatit v obchodě kartou a nebo jak píše panenka 100 kč vybrat kasou..v bance

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Zatím jsem se tím nesetkala a to už jsem vybírala ve všech Bakomatech takže si myslím že to nejde.Pokud by jste si chtěla vybrat 100 kč tak jedině na pokladnách v Bance.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Vybírat pouze sudé částky. 100 ani 500kč nelze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Musím se přiznat,že už jsem vybírala i 100kč,protože víc nešlo.
V bankomatu poštovní spořitelny nebo ČSOB,stačí zadat výběr hotovosti,a pak „jiná částka“,kterou si „naklepete“ na displeji,v okén­ku.Musí to být částa,kterou lze vydat v bankovce,to už je jen 1000kč,i když papírové „padesátky“ jsou ještě v oběhu.

Doplňuji:
Vloudila se mi jedna nula do poslední řádky,měla to být stovka,tedy 100kč,když pak píšu o papírových padesátkách.
Tu stovku jsem z bankomatu vybírala letos,už je to déle,ale bylo to letos,před pololetními prázdninami,tedy před 31.1.

Upravil/a: BENYTA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Toto je stejně zajímavá otázka,asi to půjdu vyzkoušet,ale myslím si,že když to vyťukám na displeji tak by to mělo tu stovku vydat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ještě jsem to nezkoušela, ale teoreticky by to v některých jít mělo.
Až zkusíš, dej echo 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
niobe

Jediný bankomat, který vydává 100,–Kč je Poštovní spořitelna. Já tam vybírala stokorunu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Stano2300

Furt jde vybírat 100 Kč jenom v ČSOB nebo ERA bankomatech v jiných nevybereš 100 KČ

Avatar uživatele
mumi

Já vybírala 100Kč v ČSOB, ale už je to déle, takže nevím, jestli to pořád platí.

před 4998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rabi7

Ano dnes jsem to zkusil a slo to

před 3563 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek