ten který je

Výběr v hotovosti

Dobrý den.Jaký je limit výběru v hotovosti v bance v korunách?Jedná se o komerční banku a běžný účet.Ten výběr mám na mysli v jeden den.Díky.
Doplňuji:
Panenko možná jsem se špatně vyjádřil.Potřebuji vybrat asi 140000.Od jaké částky vzniká oznamovací povinnost.Někde se musí takovýto výběr hlásit den předem.Nevím od jaké částky je ta oznamovací povinnost.

Nejlepší odpověď
Jambalaya

To mají jednotlivé pobočky nastaveno zvlášť, podle velikosti pobočky. Zeptejte se přímo tam, kde budete vybírat.

Další odpovědi
panenka

Já mám v KB účet a denní limit výběru mám nastaven na 15000 kč

ReHu

Myslím, že uvedená částka není tak vysoká, aby se musela hlásit dopředu.
Každá banka, či pobočka to má nastavené trochu jinak, ale vždy se jedná o vyšší částky.

Jojka

V KB je to 100 000Kč. V ostatních bankách bohužel nevím, ale mám pocit, že to bude všude stejné.......