Michael13

Proč jde na poště platit kartou jen ČSOB a Era?

Nejlepší odpověď
mosoj

Protože je to v podstatě jedna banka. Ostatní je konkurence.
Doplňuji:
Nicméně pokud si půjdu vyzvednout hotovost z karty ČSOB na poštu, vycáluji 30 Kč za výběr jako u každého jiného bankomatu.

Další odpovědi
Pepa25

Protože má ČSOB smlouvu s Českou poštou, která poskytuje služby pro projekt (divizi) ČSOB nazvaný Poštovní spořitelna. Předpokládám, že tam mají omezení pro akceptaci karet jen na karty ČSOB (vlastní ČSOB + Maxkarty Poštovní spořitelny).

Dochy

Protože za platbu na terminálu se platí, obvykle nějaká 1–3% tuším. Pokud pošleš složenkou třeba 5000, které dorazí příjemci, ty zaplatíš 35kč za složenku a pošta by měla odvést min 50kč za platbu kartou?? To by ji asi brzo položilo. ČSOB, poštovní spořitelna a pošta mají spolu více než vřelé vztahy, tak si ty poplatky mohou odpustit… navíc si tím pro poštovní spopřitelnu a ČSOB nahánejí z pošty zákazníky…

kubik!

Tuhle mě s tím pěkně naštvali… Mám poštu kousek od baráku, ale oni mají potřebu to ukládat úplně jinde a samozřejmě bankomat široko daleko žádnej… A já nevěděla, že mi mou kartu nevemou, bomba