Avatar uživatele
MAFIA777

KTERA BANKA JE NEJLEPŠI A KTERA NEJHORŠI?

DOBRI DEN CHTEL BICH SY OTEVRŘIT BANKOVNI TAK MNE ZAJIMA VAŠ NAZOR KTERA BANKA JE NEJLEPŠI A KTERA NEJ HORŠI DEKUJI

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5115 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Záleží na tom, co považuješ za pojem nejlepší a co nejhorší.
Pokud jde o poplatky, tak např. mBank je zcela zdarma, poskytuje platební kartu, služby přes internet.
Potom taky ČSOB-Poštovní spořitelna poskytuje postžirový účet zadarmo, ale zde je nutností veškeré operace provádět přes internet. Pak je vše zdarma. Pokud provedeš nějaké operace na pokladně, draze platíš.
Dle mého názoru nejhorší bankou je Česká spořitelna a Komerční banka. Účtujé si poplatky za vše. Tedy i za příchozí platby. Pkud si předplatíš nějaký balíček, máš i toto zdarma, jenže si musíš připlatit.
Pak je zde ještě FIO záložna. Ta má vše taky zdarma a navíc platby na a ze slovenska jsou skoro zdarma, popř. za velmi malý poplatek.
Jinak u většiny ostatních bank se platí poplatek za vedení účtu nebo jiné poplatky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Otázka by chtěla upřesnit. Je úplně jedno jestli malá nebo velká banka. Rozhodující je jestli jsou pojištěné vklady, jestli banka poskytuje služby které budeš požadovat, výše poplatků a samozřejmě dostupnost banky případně bankomatu.
Je zajímavé že zde nikdo neuvedl výši úročení vkladu. Pro mně je to nejdůležitější ukazatel společně s poplatky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

To záleží na tom, co potřebuješ. Určitě ne nějakou malou banku.
Z těch velkých to může být:
ČSOB, KB, RB.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
standa

Existují desítky kriterií jak hodnotit banky…, na jednu z možností odkazuji níže ve zdroji.

ČSOB, a.s.

Zdroj: http://ekonomi­ka.eurozpravy­.cz/ceska-republika/7720-csob-ocenena-cenou-global-finance-nejlepsi-banka-v-cr/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

určitě bIch sY vzal Českou pojištovnu, ale také jsou dobrý komerční banka a GE-money bank atd. a prosím nepiště Capsem :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Já jsem spokojená s ČSOB.Jsou ve všem vstřícní a nikdy jsem snima neměla problém.Pro mne je to dobrá banka a nedám na ni dopustit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

přešel jsem od České do mBank. spokojenost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Paeony

Taky jsem presel od ČS k mBank a již dva roky spokojenost, navíc zadarmo.. Nicméně hodně záleží co od účtu čekáš a na co ho budeš využívat.. Podle toho bych vybíral jak banku tak typ účtu.. V.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
struzzo

Pokud bychom se měli bavit o půjčkách, určitě bych si nepůjčoval od banky – radši bych šel do nebankovní půjčky. Dobrá je například tato https://www.le­takomat.cz/fi­nance/nebankov­ni-pujcky

před 2134 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek