Kiw

V které bance se neplatí za vedení ůčtu?

No vůbec nevím jako banku si mám vybrat. Chtěl bych si založit konto, kde tam nemusím platit za vedení účtu za účelem poslat peníze z Klikaček(PTC, druhy BUXU) do paypalu a z paypalu do konta.
Doplňuji:
A můžete tam dopsat proč tahle ta banka? Děkuji

Odpovědi
olm

FIO

vera508

Equa bank

pusinka50

ING banka

MocacekCZ

FIO banka

anonym

FIO nemá žádné poplatky za vedení účtu a transakce, výběr z vlastního bankomatu zdarma, výběr z jiných zpoplatněn (za určitých podmínek zdarma). Česko-slovenské platby zdarma.
MBANK nemá žádné poplatky za vedení účtu a transakce, výběr z jakéhokoli bankomatu dříve bez podmínek bezplatný, teď podmíněný obratem plateb kartou.
EQUA podmiňuje bezplatnost vedení účtu určitou částkou, která tam musí pravidelně přicházet, což diskriminuje lidi s nižším příjem. Nabízí bezplatné výběry z jakéhokoli bankomatu (což mbank měla na počátku taky) a výhodné refinancování půjček od jiných bank (snížení splátek po zbývající délku splácení, bez poplatků)

Zdroj: web jednotlivých bank a vlastní zkušenosti

postcd

mbank, fio, equa bank, air bank, zuno – v pořadí v jakém doporučuji. Pokud platíš v dolarech a pracuješ s kreditkou a cizí měnou, vyber fio, protože mají nelepší kurz ze zmíněných.