leguan

Chci si založit bankovní účet. Můžete mě doporučit některou banku, kde se nic neplatí a nemusí se ukládat nějaký vklad.

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.mban­k.cz/

GE nebrat!

Zdroj: http://www.mban­k.cz/

Další odpovědi
mj81

Rovněž doporučuji mbank. Při využívání internetbankingu jsou poplatky za běžné operace s účtem nulové a třeba výběr z účtu stojí podle okolností od nuly do cca. 3 Kč. Přešel jsem k nim před dvěma lety od ČSOB a nemohu jim téměř nic vytknout. (Snad jen to, že jejich kartou se mi nikde v Německu nepodařilo zaplatit.)
Doplňuji:
Terylle: Účet u mbank jsem měl v době, kdy jediným mým příjmem byly studentské brigády do 10 tis. měsíčně, výši příjmu nikdo neřešil. Kartou jsem bez problémů platil v PL, SK, HU, BG, UA, SLO, HR, ale v Německu fakt platit nešlo, řešil jsem to výběrem z bankomatů. Ten byl OK a je zadarmo při výběrech nad 2500 Kč.

hanjimka

ING spořící účet,GE,Mbank,

jandmil

jedině mBank
GE – Ne!

Zdroj: http://www.mban­k.cz/

Terryle

Mám jen jednu připomínku k té doporučované mBank – tuším, že před pár lety jsem hledala, co vyjde nejvýhodněji a právě mBanka se nejevila zle, ale pak jsem našla pěkně skrytou informaci, že vedení účtu je zdarma jen v případě, že máte příjmy přes nějakou hranici (nevím, jestli to bylo 20 nebo 30 000?).
Možná už to zrušili nebo se pletu, ale taky by mě zajímalo, jak to teď je.
To, že jim v zahraničí nefunguje platební karta, bych ale docela považovala za problém – právě pro případ cesty do zahraničí mi přijde karta extrémně důležitá. A výběr z bankomatu šel?

jirka556

účet zdarma…
Fio banka, a.s.

Zdroj: www.fio.cz