P70

Jakou banku?

Dobrý den jaká banka je nabízí nejvýhodnější běžný účet. A co si myslíte o equa bank? Děkuji

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… tak na netu je spousta srovnávačů …

… záleží co preferuješ
banku kamennou, či internetový bankovnictví …
vybíráš často, či platíš kartou …
máš hodně příkazů, nebo jen SIPO …

… takto bych mohl pokračovat …

Další odpovědi
ivzez

Pravděpodobně chcete vědět něco jiného,
ale to byste musel/a zvolit správné tázací zájmeno.

Zatím odpovím na to, nač se ptáte:
Jakou?/Jaká? Českou nebo zahraniční, nekrachující, …

suaeda

Jednak je na internetu hodně srovnávacích tabulek, ale mám raději osobní jednání. Tak jsem si před časem, kdy jsem měnil banku (nyní mám již třetí) obešel všechny banky ve městě (je jich cca 10) a pak vybral. Dopředu jsem si stanovil všechny moje potřeby a požadavky co chci od banky. Pár jich vyjmenuji: účet, platby (inkaso, převody), druhy karet, výběry z bankomatu, internetové bankovnictví, půjčky, možnost investování aj. Rozhodující a hlavní věc u všeho co jsem vyjmenoval, jsou peníze. Kolik za služby chtějí a jaké jsou podrobné podmínky. A také jsem trochu přihlédl k tomu, jaké má banka majitele a finanční zdraví. Moje obchůzka a vyplnění mého soukromého dopředu připraveného „dotazníku“ netrvala dlouho. Asi týden.