dáma z ČR

jakou banku používáte a jaké s ní máte zkušenosti?

Nejlepší odpověď
anonym

V posledních deseti letech to byla e-Banka, ale nebyli jsme spokojeni, vyřídili jsme si účet u Raiffeisen v Německu a funguje to bez jakýchkoliv problémů, výhodněji a levněji.

Další odpovědi
kapka

Už cca rok jsem u Fio banky, jsem spokojená, všechny běžné operace, které k životu potřebuji jsou zdarma, plus výběr z jejich bankomatů. Moc se mi líbí vzhled a funkce jejich internetbankingu. Celkově spokojenost.

radce

EXPANDIA, pak eBanka, nyní Raiffeisenbank, stále je to ta samá banka…
A zkušenosti? Pokud bych nebyl spokojen, už dávno bych tam nebyl…