Jaké je riziko otěhotnění..?

Jaké je riziko?„Vyhonila“ jsem svému přítelovi a poté to dělal on mě prsty.Kdyby se omylem nějaké minimum spermatu dostalo do mě,mohu otěhotnět?Men­struace mi skončila cca před 4–5 dny,ten poslední den jsem ji měla už jen velmi slabou,spíš jen výtok.Myslím že pravděpodobnost je dost malá,navíc když jsem stále panna,ale jsem trochu nervozní a hned ten den cose to odehrálo cítím jakoby slabý tlak v podbřišku,ale nejspíš je to jen z mé nervozity.Tak bych chtěla vědět váš názor.

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že pravděpodobnost v tomto případě je víceméně nulová.

Další odpovědi
chudst

Nebylo to tu tak zhruba 4 dny zpet?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mohu-byt-tehotna

Porad plati totez, co pred ctyrmi dny: je to temer nepravdepodobne. Jiste, riziko je tu temer vzdy, stejne jako sance, ze se nekdo z nas projde po Mesici. Ale kolik to je? Limitne se blizi k nule.

Ella

pravděpodobnost otěhotnění je tak 0.001% možná i menší…

Btw – opravdu si myslíš, že hned druhý den bys „něco“ cítila v podbřišku??