Martes123

Můžu se zeptat když holka měla nechráněný sex 3 dny pro menstruaci a bere prášky jaká je pravděpodobnost že otěhotní?

Nejlepší odpověď
odpomass

Asi jako že otěhotní její partner… ;)
Doplňuji:
Pakliže slovem „prášky“ nemyslíš acylpyrin, tak buď v klidu…

Další odpovědi
brillant

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-mam-prosbu-dnes-jsem-mel-se-svou-15-ti-letou-pritelkyni-sex-a-nevim-jestli-jsem-to-v-sobe-udrzel-nebo-ne

Martes123

Takže neotěhotní?

odpomass

Z toho, co jsem pochopila, jsi její partner. Pakliže potřebuješ ještě vysvětlení, douč se prosím základy biologie. ;)