Rozamunda

lze otěhotnět 4 dny po menstruaci ?

Doplňuji:
tenhle měsíc mi bylo 21 let

Nejlepší odpověď
Lucijej

normálně cesta spermiím trvá až tři dny, někdy dokonce až 7 dní, takže možnost tu je vždycky, jen někdy větší a jindy zase menší.

Další odpovědi
klob1

já si myslím,že ano,když se může prý i při menstruaci otěhotnět,tak proč ne po.sice mi to také nejde na rozum,ale odborník je odborník,tak by to měl/a vědět.
jinak nemůžeš pokud nic nemáš nebo se neotřete..

arygnoc

otehotnieť možno prakticky kedykoľvek.
treba si uvedomiť, že spermie dokážu v príjemnom prostredí čakať i niekoľko dní – teda otehotnieť možno i niekoľko dní po akte.
preto je metóda tzv. bezpečných dní relatívne nespoľahlivá.

pokazdejinak

u mě by to třeba bylo téměř 100% ano – těsně po menstruaci mi začínají plodné dny… tušíš aspoň rámcově, v které části cyklu máš ovulaci? http://www.ma­minkam.cz/jak-poznat-ovulaci
plodné dny jsou cca 4 předtím a končí právě ovulací, tak záleží na tom, jestli jste se trefili nebo ne :/
pokud ještě neuplynulo 72h po styku a těhotenství nechceš, tak zkus postinor, jinak si kup test, cca v době další menstruace si ho udělej a zařiď se podle výsledku…

jinak držím palce, ať ti to dopadne jak potřebuješ

partep12345

Kolik ti je ??

Dochy

Ano lze, jen to není moc pravděpodobné.