Anna.

Mohu být těhotná?

Dobrý den. Asi budu jedna z mnoha, ale chtěla bych se zeptat: Nedávno mě můj přítel prstil a já mu ho honila, tvrdil mi ale, že se ‚neudělal‘ ,ani ‚kapička lásky‘ se mu nedostala na ruce. Jsem panna, ale stejně mám v sobě ten malý strach, že bych těhotná mohla být. Bylo to krátké, k ničemu jinému nedošlo. Prosím o odpovědi.
Doplňuji:

  • prosím, vážně se bojím.

Nejlepší odpověď
Ponytail

To by byla opravdu obrovská náhoda, kdybys byla těhotná.

Další odpovědi
chudst

To je jak otazka do nejakeho Brava :)

Ale dobre: Ne, vazne bych strach nemel, nebojte se.

hanny 2

NE.

modriblesk

i malá kapka dokáže probudit slona ze spaní…tak že asi ano budete vtom ale to až budete mít normální styk,teda jako muž a žena