BradaBradaco

Můžu být těhotná i přes negativní těhotenské testy ?

Dobrý den,
asi před třemi týdny jsem měla pohlavní styk s přítelem (samozřejmě s kondomem, který jsem potom řádně překontrolovali a byl v pořádku). Navíc se do mě partner ani neudělal. Od té doby jsem neměla žádné potíže až do doby, kdy měla přijít menstruace, kterou mám dnes již týden zpozděnou. Dělám si z toho celkem hlavu, zpoždění mám normálně, ale ne takhle dlouho. Dělá se mi strašně špatně a někdy mě i pobolívá břicho. Dost možná to však bude právě ze stresu a připouštění si špatného scénáře. Po prvních 4 dnech zpoždění jsem si dělala těhotenský test, výsledek byl negativní a včera jsem dělala další, opět s negativním výsledkem.
Je možné, že jsem i přes to všechno těhotná ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tak možnost tu je vždycky, ale spíše ne. Doktorka mi říkala, že v dnešní době jsou testy spolehlivé a že se ve své praxi už několik let nesetkala s tím, že by gravidní ženě vyšel negativní test, ale samozřejmě je podmínkou dodržení přesného postupu a taky záleží, jestli nebereš nějaké léky, které by mohly testy zkreslit. Ty příznaky budeš mít spíš ze stresu.....

Další odpovědi
Deli

Nejspíš to bude všechno od nervů, tak se pokud zklidnit a srovná se to.
V prvním těho jsem to takto měla, chodila jsem týden co týden na gynekologii, kde mi bohužel nevzali krev, na ultrazvuku nic neviděli, bylo ještě brzy. Těhotenské testy mi vycházely negativně. Až v 10. týdnu se objevila druhá čárka a mimino na ultrazvuku. V dalších těho to bylo dřív, už tak týden po vynechání byla stabá čárka na testu a po dalším týdnu to bylo vidět na ultrazvuku.

FUN.terča

No,takhle,můžeš byt těhotá samozřejmě i když je těhotenský test negativní.
Ale jestli nechceš to děťátko,tak bys mněla jít na potrat dokud je čas.

hanulka11

na to 100% odpoví pouze lékař